web analytics

«

»

Obchód tygodnia #465 9 lat GRAstro!

Zima zła! Bardzo zła, ale nas to nie rusza! Siedzimy w domowym ciepełku sobie gramy. No i oglądamy seriale. Stuknął nam też kolejny rok. Grastro jest już naprawdę stare. Stare, ale jare xD.

Oj zima bardzo zła. Za oknem siarczysty mróz, który sprawia, że odechciewa się wychodzić nawet na spacer. A jako, że nadal panuje ten paskudny Kowid to jesteśmy (a przynajmniej ja jestem) uwięziony w domu. To znaczy staram się jak najmniej wychodzić z chałupy. Trochę już człowiek od tego dostaje świra, ale cóż poradzić?

No dobrze, ale w co gramy? Ja – i piszę to z dumą – nadal NIE gram w Cyberpunka 2077. Dlaczego nie gram? Ponieważ nadal nie dostałem mojego RTX’a (i już nawet nie liczę, że dostanę! Kładę lagę na sklep X-kom), a jak widać REDFzi nadal szlifują ten swój skandaliczny beta-produkt. Oczywiście trochę pograłem. Na tyle, aby nagrać podcast, który możecie przesłuchać sobie pod TYM adresem. Cały czas mam też na tapecie Greedfalla. Gram też sobie w Turricana na PS4. To naprawdę urocze wrócić do przeszłości i przypomnieć sobie gry mojej młodości. Ech, ale człowiek już stary jest. Więcej o Turrican Flashback o którym napiszemy już wkrótce. Obiecuję!

Warto też wspomnieć, że właśnie strzelił nam 9 roczek. DZIEWIĄTY! Na Boga, ależ ten czas leci. Nasz mały, skromny blog jest chyba(?) najstarszym, niekomercyjnym i nadal działającym blogiem o grach/popkulturze itd. W naszym pięknym kraju. Piszę “chyba”, bo nie chce mi się (ani nie mam jak) tego sprawdzić. No cóż… Wiwat MY! Kilka dni temu odnowiłem serwer i domenę na kolejny rok, a więc za rok świętujemy dekadę działalności.

Rzecz jasna nie tylko gramy. W serwisie Netflix obejrzałem sobie w końcu serial Nightflyers, a w usłudze HBO Go zacząłem oglądać serial dokumentalny Dama i Dale. Polecam!