web analytics

«

»

Obchód tygodnia #95

Grastropsinka ze swoim prezentem!

Grastropsinka ze swoim prezentem!

Dzyń, dzyń, dzyń, dzyń… dzwonią dzwonki GRAstrosań! Tak jest nadszedł przedświąteczny piątek. Zaczęła się wielka, grudniowa laba i wielkie żarcie. Ja już nie mogę się doczekać Wigilii i pysznej polędwicy z tuńczyka. Będzie też bigos, ale to następnego dnia! Na razie gramy, a Gabe N. rozdaje… no nic nie rozdaje, ale to już zobaczycie jak klikniecie.

Nareszcie piąteczek i to taki niezwykły. Jak zwykle będziemy grać w GRAstrodrużynie. Może w Left4Dead, a może w nasze ulubione Borderlands 2? Jeszcze nie zdecydowaliśmy. Obojętnie jaki tytuł odpalimy będziecie mogli śledzić naszą zabawę na żywo dzięki naszemu Twitchowemu kanałowi… pardon Telewizji Szpitalnej, o której możecie przeczytać więcej TU, a po prawej macie buttonik of kors! Tak więc my pewnie pogramy, ale już jutro czeka (przynajmniej mnie) moc pracy. W końcu zbliża się Boże Narodzenie i jak każdy prawdziwy ateista uwielbiam te święta! Otoczka „mistyczna” mnie nie interesuje. Jakby nie patrzeć to mamy XXI wiek i  wiara w niepokalane poczęcie jest cokolwiek dziwaczna, ale tu się zatrzymam – niech każdy wierzy w co chce. Ja lubię Boże Narodzenie ponieważ to magiczny czas spotkania z rodziną i tak dalej. W święta wszystko smakuje lepiej, inaczej, a pięknie ozdobiona choinka cieszy oko.

Podjemy także frykasów. Ja już jutro zamieniam się w małego kuchcika i zaczynam robić bigos po staropolsku i inne wspaniałości. Oczywiście znajdę też czas na granie. W co? Za niewielkie pieniądze kupiłem ostatnio XCOM: Enemy Unknown, a więc złoję pupska paskudnym kosmitom.

Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. Moim weekendowym wyborem jest Żmijojad Wiktora Suworowa.

A wy? Co będziecie robić w ten weeken? No i jakie macie plany na święta? Na deser Gabe N. jako Mikołaj, a także GRAstropsinka tak… na przypomnienie jak to fajnie było w maju. Doktor Jolo jak zobaczy to ostatnie wideo to się załamie – ciepłolub jeden!

Update: Gramy na żywo w L4D.