web analytics

«

»

Obchód tygodnia #91

ps4Nareszcie piątek, a to oznacza harce i swawole przy komputerze i konsoli. Naszą brygadę czeka przygoda w Borderlands 2, a także powrót do GTA V. Tak… zrobiłem sobie przerwę od najnowszej produkcji Rockstara. Kupujemy też Playstation 4!

Piątek, piątek! Z tym okrzykiem na ustach obudziłem się dziś rano. Nareszcie człowiek odsapnie po męczącym tygodniu – co zresztą odbiło się fatalnie na publikacjach na naszym małym Bortalu. Nic to! Przecież nikt nie stoi nad nami z batem. Ja mam rozgrzebane ze trzy teksty! Koledzy pewnie podobnie. No dobrze! Mamy piątek i gramy. Jak już napisałem na wstępie zaraz gramy w Tiny Tinę, a na weekend powracam do uniwersum Grand Theft Auto V.

Z niecierpliwością wyczekują europejskiej premiery Playstation 4. Obiecałem sobie, że jeśli 29 listopada  wyjdę „po bułki” i jakimś dziwnym trafem znajdę w którymś ze sklepów PS4 to kupię, a jeśli nie… to poczekam CONAJMNIEJ rok. Tak, wiem… dziwna deklaracja.

Na razie mamy weekend, a więc tradycyjnie sięgam na półeczkę z książkami. moim wyborem na najbliższe dwa dni jest Carska manierka Andrzeja Pilipiuka.

A wy? Co zamierzacie robić w ten weekend?