web analytics

«

»

Obchód tygodnia #85

autumnnnNareszcie upragniony piątek. Przed nami dwa dni zabawy i zasłużonego odpoczynku. Tylko nie przesadzajcie z imprezowaniem jak to zrobił pewien bardzo znany hydraulik, który zamiast ratować księżniczkę (tak… wiemy, że jest w innym zamku do diaska!) postanowił się… Nie! To już musicie zobaczyć na własne oczy. Południowcy mają jednak słabe głowy.

Witajcie w ten piękny, piątkowy wieczór. Dlaczego piękny? Ponieważ nareszcie możemy odpocząć od zgiełku dni roboczych i odsapnąć przy weekendzie. A skoro już mówimy o odpoczynku to najlepiej walnąć się na kanapie z padem. Ewentualnie odpalić peceta. W co będę grał? Bardzo liczę na sobotnio/niedzielną sesję w Borderlands 2 z GRAstroekipą. Odpalę też sobie Mark of the Ninja. Wrócę też do Grand Theft Auto V. Zrobiłem sobie kilkudniową przerwę od tego tytułu, ale czas wrócić do Los Santos. Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. Moim wyborem na najbliższe dni jest Człowiek z Wysokiego Zamku Philipa K. Dicka. Lubię wracać po latach do ulubionych lektur. Ta jest jedną z nich.

Dzisiejsza aura sprawiła też, że… wybrałem się z naszą blogową maskotką, czyli Grastropsinką na bardzo długi spacer – zwierzak szalał ze szczęścia między opadającymi z drzew liśćmi. Ganiał za kijem i tak dalej. Jeśli macie w domu jakiegoś pupila to oderwijcie się czasem od giercowania i wyjdzie na spacerek! Nie ma to jak proste przyjemności :)

Okay, ale co z tym Marianem? Jak widzicie poniżej (oglądać z dźwiękiem!) protagonista najsłynniejszej platformówki świata zachowuje się dość skandalicznie.

Nie, nie, nie! Jeden ze słynnych braci Mario wcale nie uje*ał się jak świnia. Poszukajmy drugiego DNA! Po uważnej analizie możemy stanowczo stwierdzić, że nasz biedny hydraulik przeżywa kryzys wieku średniego i ma syndrom odrzucenia. Stąd te problemy alkoholowe. No i jeszcze ta nieuzasadniona przemoc w stosunku do grzyba. Rzucony na końcu paw jest natomiast wyraźnym sprzeciwem wobec konsumpcyjnego społeczeństwa!

Na koniec piosenka. Bo niby czemu nie? No i pytanie najważniejsze – co Wy będziecie robić w ten weekend?