web analytics

«

»

Obchód tygodnia #7

Witajcie w siódmym, a raczej ósmym wydaniu Obchodu tygodnia! Za oknem mamy już prawdziwą wiosnę, ale dla nas to nie przeszkoda! Pal licho wycieczki na zieloną trawkę. My gramy na potegę. W co? Oczywiście w Drakensang Online. Tak, tak. W końcu się przemogłem i dołączę do Grastro-brygady.

Jakby nie liczyć to za tydzień naszemu skromnemu Bortalowi stuknie drugi miesiąc działalności, a więc trzeba będzie jakoś godnie uczcić drugą miesięcznicę. Tymczasem jak to mamy w zwyczaju weekend spędzimy nad naszymi ulubionymi grami. W co będziemy się bawić? Ja chyba dołączę do kolegów ze szpitala i zanurzę się w uniwersum Drakensang Online. Od kilku dni tylko to im zaprząta głowy i w końcu muszę sprawdzić z czym się „je” tego przeglądarkowego MMO. Co jeszcze? Kolejny raz przeniosę się do Star Treka Online. Mimo moich usilnych starań ekipa naszego szalonego szpitala NIE CHCE grać w ten tytuł. Skandal. Na pociechę pożyczyłem sobie od znajomego Xboksa 360 (mój dostał RRODA jakiś czas temu) razem z Kinectem i grą Kinect Star Wars. Nie jestem wielkim fanem Gwiezdnych Wojen, ale chcę się przekonać, czy ta gra to naprawdę największa, StarWarsowa żenada od czasów pojawienia się na Jar Jar Binksa w Episode I. Przekonam się jeszcze dzisiejszego wieczora.

Co jeszcze? Planuję skończyć Resistance 3. Tytuł ten mam od dnia premiery i… w pewnym momencie przestałem grać mimo że przygody Josepha C. bardzo mi się podobają. Ot po prostu brakowało mi czasu, były inne tytuły itd.

Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. Moim weekendowym wyborem jest Barry Trotter i końska kuracja Michaela Gerbera. Ot coś w sam raz na poprawę humoru.

A wy? W co zamierzacie zagrać i co ewentualnie przeczytać w ten weekend?

 

YouTube player