web analytics

«

»

Obchód tygodnia #68

Warp ONE...

Warp ONE…

Tydzień ma się ku końcowi. To świetnie ponieważ czeka na nas weekend pełen grania. Na pierwszy ogień idzie The Last of Us, ale to nie wszystko. Naszą wesołą brygadę czeka też wycieczka na Pandorę w Borderlands 2. Ta gra nas po prostu opętała.

Jest piątek jest impreza… stop! Jest granie. Niestety dziś nie będziemy wspólnie giercować w drugą odsłonę Borderlands. To wina polo_tuca! Tak do Ciebie mówię polo. Na szczęście jest jeszcze sobotni i niedzielny wieczór, a więc jeszcze nic straconego. Co zatem będę robić dziś? Jestem pod koniec Call of Juarez Gunslinger, ale czeka też na mnie The Last of Us na Playstation 3. Skoro już jesteśmy przy konsolach to ostatnie dni z pewnością należały do Sony i PS4. Japończycy na targach E3 pijarowo wytarli Gigantem z Redmond podłogę. Microsoft zalicza kolejne medialne wpadki i coraz bardziej irytuje graczy. Dość powiedzieć, że np. w naszym pięknym kraju nie zagramy na Xboksie One w dniu premiery. Nawet jeśli sprowadzimy sobie konsolę ze zgniłego zachodu. Tak, tak. Znowu jesteśmy traktowani po macoszemu. W ogóle Microsoft ma niezwykle rozwiniętą umiejętność plucia ludziom w twarz przy byle okazji. Szkoda gadać. Co na to Sony? W oficjalnym komunikacie oświadczono, że Playstation 4 pojawi się w Polsce w tym samym czasie co w innych częściach Europy – pod koniec tego roku.

Co jeszcze w ten weekend? Sprawdzę darmową grę MMO Stronghold Kingdoms, którą możecie znaleźć pod TYM adresem. Tradycyjnie jak co weekend sięgam na półeczkę z książkami. Moją lekturą będzie Zdradziecki plan Michaela J. Sullivana.

A Wy? W co zamierzacie zagrać i co ewentualnie przeczytać w ten weekend. Wracając na chwilę do Xbox One – obejrzyjcie poniższe wideo. Do końca… bądźcie dzielni. ;)