web analytics

«

»

Obchód tygodnia #636

Kolejny tydzień za nami! Nawet się nie spostrzegłem, a już mamy koniec weekendu. A wiadomo, że przy niedzieli trzeba odpocząć.

Znowu tylko Obchód? Lenistwo, ach lenistwo. A przecież tyle gier do ogrania i tyle do opisania. Gram przecież cały czas w Stellar Blade i Dragon’s Dogma II. No dobra, druga Dogma na razie jest u mnie na wstrzymaniu. Dlaczego? Cierpliwie czekam na patch poprawiający wydajność. Niestety wydaje się, że jeszcze sobie poczekamy na ten ważny updejcik. Co jeszcze? Wczoraj, czyli w sobotę kolejny raz z kolegami digital_cormakiem i Jolem graliśmy w trzecią odsłonę Borderlands. Zakupiliśmy też samodzielny dodatek Tiny Tina – w Epicu jest teraz dostępny w bardzo zacnej cenie!

Z niecierpliwością czekam też na premierę Senua’s Saga: Hellblade II. Ciekawi mnie, czy ten tytuł odniesie sukces. Xbox potrzebuje przecież gier jak świeżego powietrza. Przekonamy się już na dniach.

Oczywiście nie samymi grami człowiek żyje. W serwisie Netflix oglądam hiszpański serial zatytułowany Po złej stronie torów. Moją lekturą jest natomiast Imperium Nialla Fergusona.