web analytics

«

»

Obchód tygodnia #603 – Konkurs!

Witajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia. Znowu gramy, oglądamy filmy i seriale i czytamy ulubione książki. Mamy też dla was mały konkursik.

Nareszcie październik. Dni są coraz krótsze, ale ciepełko nie odpuszcza. Ostatnie dni pod względem temperatury były totalną anomalią. Ten nasz świat to się chyba niedługo ugotuje i wszyscy zdechniemy. Zimy chcę! Śnieżnych zawiei i temperatury minus 15! Marzenia jednak na bok. Na razie gramy. W co? Grałem w nowego Mortal Kombat 1, a moje wrażenia z rozgrywki oraz materiały wideo znajdziecie sobie TU. Poza tym cały czas ciupię w Starfield. Mam też z tyłu głowy powrót do Baldur’s Gate III. W ogóle jest mi wstyd, że jeszcze NIC nie napisałem o tej grze na naszym małym blogu.

Pojawił się też dodatek do Cyberpunk 2077, czyli Widmo wolności. Z okazji dodatku postanowiłem odinstalować CP 2077 z mojego PieCyka. Dlaczego? Ponieważ kupiłem wersję na PS4/5 plus dodatek i ogrywam teraz grę od REDów na konsoli.

Co oprócz gier? W serwisie Netflix oglądam Castlevania Nocturne, a moją lekturą jest kolejny, trzynasty już tom Legionu Nieśmiertelnych o podtytule Świat Szkła.

Czas na wspomniany wcześniej maleńki konkursik. Do wygrania gra (podstawka) Cyberpunk 2077 w wersji na konsolę PlayStation 4/5. Jak stać szczęśliwym posiadaczem giereczki, którą dostarczył nam niezawodny sklep NORBiT.pl? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: w którym roku powstał nasz blog GRAstroskopia.pl. Odpowiedź na to pytanie łatwo znaleźć w trzewiach naszego GRAstroszpitala ;).

Na odpowiedzi czekamy do piątku, 6 października. Odpowiedzi ślijcie na nasz mail ordynatorzy@grastroskopia.pl.