web analytics

«

»

Obchód tygodnia #6 – na świątecznie

 Witajcie w szóstym wydaniu Obchodu tygodnia. Dziś Wielki Piątek, a więc Święta Wielkiej Nocy za pasem. Oprócz malowania jajek i baranków(?) w naszym szpitalu gramy na potęgę. Cała ekipa oprócz przesiadywania przy zastawionym stole znalazła czas na naszą ulubioną rozrywkę.

Na początek oczywiście życzymy wam WESOŁEGO ALLELUJA! Kolorowych pisanek, cudnych baranków i zajączków. Słodkich babek (z ciasta!) i tak dalej. Obyście spędzili te święta nie tylko przed ekranami komputerów, ale w gronie rodziny. Oczywiście nie zachęcamy was do totalnego zrezygnowania z ulubionej rozrywki. My oczywiście będziemy grać. Ja czas wolny podzielę, tak jak w ubiegłym tygodniu na przejście wszystkimi postaciami gry Street Fighter X Tekken oraz na wojaże w Star Trek Online. Muszę jednak przyznać, że gdybym nie był fanatycznym miłośnikiem Star Treka to chyba już dawno dałbym sobie spokój.

W świąteczny weekend gorąco polecam też spacer. Szczególnie, że jak na razie pogoda za oknem znacznie się poprawiła i wygląda na to, że sobota i niedziela będą całkiem ładne. Dla mnie to już świecka tradycja, że zabieram (grastro)psinkę na bardzo długi spacerek.

Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. Moim świątecznym wyborem jest Niuch Terry’ego Pratchetta.

A wy? W co zamierzacie zagrać i co przeczytać w te święta? A może jednak mały spacerek?

 

YouTube player