web analytics

«

»

Obchód tygodnia #586 Drova!

Witajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia. Za nami naprawdę wyjątkowe siedem dni. Oj działo się! Byliśmy w Warszawie u kolegi Konsolki!

Ufff… ufff…ufff i jeszcze raz ufff. Wróciłem szczęśliwie z wyjazdu. Było fajnie odwiedzić rodzinę, ale nie ma to jak w domu. Poza tym w ubiegły wtorek odwiedziłem kolegę, doktora Konsolite’a. Z samego rana wyrwałem go ze snu. Sądziłem, że do naszej pięknej Warszawy dotrę w okolicach godziny 9, ale w stolicy byłem już około 7! Samochodem jechało się wyjątkowo szybko.

Było naprawdę fajnie. Pograliśmy trochę w Street Fighter 6 (miał grę przed premierą!) na Playstation 5. Oczywiście przegrałem z kretesem niemal każde starcie. Potem podbiłem serce jego psinki, której kupiłem bułkę-palucha. Poszliśmy też na obiad do „chińczyka”. Posiłek był smakowity. Co ciekawe wychodząc minęliśmy człowieka, który medytował, a raczej spał nad talerzem z sajgonkami. Nie budziliśmy człeka. Czas w doborowym towarzystwie mija szybko i musiałem już zmykać na stację kolejową, gdzie (opóźniony) pojawił się mój pociąg. Ruszyłem więc pierwszą klasą – a co sobie będę żałować – do domu.

Tak oto minęło mi ostatnie kilka dni. A co z grami? Po wyjeździe musiałem odpocząć więc grałem niewiele. Na tapecie nadal Zelda Breath of the Wild. Jak skończę ;) ten tytuł to wezmę się za Tears of the Kingdom. Ogrywam też nadal Jedi Ocalałego na Xbox Series X. Czekam też na 6 czerwca, czyli premierę Diablo IV. Acha! Przy okazji wspomnę, że w końcu wymieniłem procesor w moim komputerze stacjonarnym. Ryzen 3600 trafił do pudełka, a w kompie siedzi teraz Ryzen 7 5700X oraz nowe pamięci RAM – 32 GB. W sam raz na pogranie w czwartego Diaboła.

Na deser zwiastun gry Action-RPG Drova. Jeżeli lubicie mroczne klimaty i pixelart to gra z pewnością przypadnie wam do gustu. Drova pojawi się w sprzedaży w 2024 roku na PC oraz konsolach Xbox X/S/One, Playstation 4/5 oraz Nintendo Switch.

PS. na zdjęciu pudełeczko na Switchowe giereczki, które dostałem od kolegi Konsolite’a. Sam je wydziergał na drukarce 3D! Zdjęcie z pociągu. W przedziale siedziałem sam więc mogłem zrobić fotki i w ogóle oborę. Nie ma to jak jazda PIERWSZĄ klasą! Zapraszamy też do obejrzenia naszej relacji z Pixel Heaven 2023, którą znajdziecie pod tym adresem.