web analytics

«

»

Obchód tygodnia #57

Wesołego Alleluja!

Wesołego Alleluja!

Witajcie w kolejnej odsłonie „Obchodu…”. Tym razem jest to wydanie świąteczne. Już w niedzielę Wielkanoc. Oj będzie wyżerka, ale przecież to także doskonały moment, aby zagrać w jakąś gierkę. A więc zaczynamy.

Zakupy zrobione? Babka, mazurek, szyneczka, biała kiełbasa i jajeczka? Chrzanik i sos tatarski? Zapewne tak. No to jesteśmy gotowi na święta. Składamy wam zatem świąteczne życzenia – wesołego jajka! Wróćmy jednak do obchodziku. My oczywiście oprócz obżerania się świątecznymi frykasami będziemy także grać. W co? Ja wreszcie skończę Tomb Raidera (wiem, wiem, obiecałem to sobie już tydzień temu) i może w końcu podzielę się z Wami wrażeniami z tej produkcji. Co poza przygodami Lary Croft? Pogram trochę we Władcę Pierścieni Wojnę na Północy. Być może rzucę okiem na Hotline Miami – w końcu mogę pograć w ten tytuł za pomocą gamepada. Odliczam tez dni do premiery gry Star Trek. Już tylko kilak tygodni dzieli mnie od wdziania munduru Gwiezdnej Floty. Już nie mogę się doczekać!

Aura za oknem nie sprzyja tak więc poza graniem i świętowaniem trzeba też coś poczytać. Moją lekturą na wielkanocny weekend będzie Wyprawa do imperium mroku Raymonda E. Feista.

A wy? Jakie macie plany na Wielkanoc? Macie jakąś ciekawą produkcję do ogrania? A może zamierzacie odpocząć od elektronicznej rozrywki?