web analytics

«

»

Obchód tygodnia #559 – Konkurs!

Weekend za nami. Czas na podsumowanie, perspektywy na najbliższą przyszłość oraz mini-konkurs w którym możecie zdobyć grę Evil West!

No nie już po weekendzie i technicznie mamy już poniedziałkową noc. Znowu z lenistwa nie napisałem nic wcześniej. Okropny JA! Obchód jednak tradycyjnie musi być. Więc witajcie w 559 wydaniu naszego cotygodniowego cyklu. W ostatnich siedmiu dniach sporo się działo. Ja nadal do ogrania mam God of War Ragnarok. Muszę się przyznać, że dopiero niedawno (wiele dni odkąd otrzymałem kurierem grę) zainstalowałem ten tytuł na moim Pleyaku 5. Skąd ta zwłoka? Odpowiedź na to pytanie jest dość prozaiczna – nie miałem wystarczająco dużo miejsca na wewnętrznym dysku konsoli. Co zatem zrobiłem ja „Doktór Carnaś”? ;). Oczywiście kupiłem dodatkowy, terabajtowy dysk do konsoli Sony. Tak więc GOWR już się zadomowił na Pleyaku. Teraz tylko zacząć grać. Warto też chyba wspomnieć, że już tylko kilka dni dzieli nas od premiery next-genowego updejtu Wiedźmina 3. Porównanie starej i nowej wersji możecie sobie obejrzeć TU.

Nakarmiłem też trzewia mojego Xboksa Series X polską grą Evil West. Przy okazji mamy dla wam mini, bardzo mini konkursik w którym możecie wygrać właśnie Evil West. Szczegóły poniżej.

A skoro już jesteśmy przy „karmieniu” to w zamówiłem sobie ze sklepu internetowego trochę pyszności z Japonii, Tajwanu i USA. Trochę słodyczy, ramen, napoje, ostry sosik oraz… bardzo ostre pikle. Niech żyją ogórasy.

Oczywiście nie tylko grami człowiek żyje. W serwisie Netflix nadal oglądam serial 1899 i Wednesday, a w HBO obejrzałem sobie drugą odsłonę Sonica. Moją lekturą w ostatnich dniach jest natomiast (nadal) Północna Granica Kresa.

Czas na wspomniany wcześniej maleńki konkursik. Do wygrania gra Evil West w wersji na konsolę Xbox (Series X/S/ONE). Jak stać szczęśliwym posiadaczem giereczki, którą dostarczył nam niezawodny sklep NORBiT.pl? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Które urodziny obchodził w tym roku blog GRAstroskopia.pl? Odpowiedź na to pytanie łatwo znaleźć w trzewiach naszego GRAstroszpitala ;).

Odpowiedzi wysyłajcie na nasz oficjalny mail ordynatorzy@grastroskopia.pl Konkursik trwa do 6 grudnia.