web analytics

«

»

Obchód tygodnia #555

555 odcinek Obchodu tygodnia? Ależ ten czas leci. Świętujemy, gramy i bawimy się na potęgę. W co? W trzecią Bayonettę!

Trzy piątki to nie w kij dmuchał. To przecież już 555 tydzień działalności naszego bloga. No dobrze, dobrze zawsze omijam numer „zerowy”. Niech wam będzie. Okay, ale wróćmy do tematu. Mamy weekend. W dodatku długi, bo we wtorek mamy święto, a więc wolne. Po odwiedzeniu grobów naszych najbliższych najlepiej zjeść ciepły rosołek, bo pewnie aura będzie paskudna. Potem zaś należy odpalić ulubioną konsolę, albo PieCyka i w coś zagrać. Tylko w co? Ja na tapecie mam A Plague Tale Requiem na Xbox Series X, a już jutro przyjdzie do mnie paczka ze sklepu NORBiT.pl z grą Star Ocean: The Divine Force. Oj, będzie grane!

Wczoraj dotarła też do mnie paczka z grą Bayonetta 3 na Nintendo Switch. Niestety jeszcze nawet nie rozpakowałem gry bo… nie przeszedłem jeszcze części drugiej. Dziś mam zamiar zakończyć zabawę z dwójką i przejść do trójeczki. Pograłem też w Warhammer 40,000: Shootas, Blood & Teef, a moje wrażenia z tej produkcji zawarłem w TYM tekście.

Co oprócz gier? W serwisie Amazon Prime oglądam horror Klątwa młodości oraz kolejny odcinek drugiego sezonu serialu Egzorcysta.

Oczywiście nie tylko gramy i oglądamy. W jesienny wieczór nie ma to jak gorąca herbatka i dobra lektura. Moim wyborem w ten weekend jest drugi tom Legionu Nieśmiertelnych B.V Larsona.