web analytics

«

»

Obchód tygodnia #551

Witajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia. Jesienne granie czas zacząć!

No nareszcie mamy wspaniałą jesień. Za oknem pada deszczyk i jest chłodno. Wyje wiatr. Jednym słowem – idealne warunki do siedzenia w domowych pieleszach. Podobno za kilka dni ma być „polska, złota jesień”, ale na razie jest brzydko i zimno. A jak już siedzimy w domku to oczywiście gramy. W co? Ja na tapecie mam drugą odsłonę Bayonetty na Nintendo Switch. Muszę przejść drugą część, bo już pod koniec października zadebiutuje część trzecia. Już nie mogę się doczekać. Pamiętam jak grałem w pierwszą część przygód Bayonetty na Playstation 3 i zawsze żałowałem, że dwójeczka nie pojawiła się np. na PS4.

Gram też w Prodeusa na Xbox series X. Nie ma to jak klasyczny FPSik! Myślałem, że odpalę ten tytuł na chwilę a wessało mnie jak odkurzacz paproszki z tureckiego dywanu! Polecam każdemu spróbować. Szczególnie, że gra dostępna jest w usłudze Game Pass. Oczywiście nie tylko gramy. W serwisie Netflix oglądam koreański serial The Silent Sea. Uwielbiam koreańskie seriale, a tu w dodatku mamy SF, które też kocham. Tak więc sytuacja win-win dla mnie.

Moją lekturą w ostatnich dniach była książka Masters of DOOM. Książeczka w sam raz dla zagorzałego gracza jak ja. No i utwierdziłem się tylko, że Romero to zwykły dupek ;).