web analytics

«

»

Obchód tygodnia #539

Słonko nieco odpuściło, ale teraz mamy deszcz i burze. Ach ta pogoda w Polsce! Nigdy nie może być dobrze.

Upały nieco zelżały w ostatnich dniach i bardzo dobrze! Tak więc możemy spokojnie zasiąść przed ulubioną konsolą, ale PieCykiem i w coś pograć. W co? Ja odpaliłem kilka dni temu Stardew Valley. Ot gierka jest w usłudze Game Pass więc ogrywam ten tytuł na moim Xboksie. Co jeszcze? Cały czas na tapecie mam wakacyjny horror The Quarry, ale zrobiłem sobie trochę przerwę od tej gry. Czas do niej wrócić. Poza tym patrzę na nadchodzące premiery gier i nie widzę nic ciekawego w najbliższych miesiącach. Aaa i byłbym zapomniał gram też w Bayonettę 2 na Nintendo Switch.

Upały nieco zelżały więc możemy spokojnie zasiąść przed ulubioną konsolą, ale PieCykiem i w coś pograć. W co? Ja odpaliłem kilka dni temu Stardew Valley. Ot gierka jest w usłudze Game Pass więc ogrywam ten tytuł na moim Xboksie. Co jeszcze? Cały czas na tapecie mam wakacyjny horror The Quarry, ale zrobiłem sobie trochę przerwę od tej gry. Czas do niej wrócić. Poza tym patrzę na nadchodzące premiery gier i nie widzę nic ciekawego w najbliższych miesiącach. Aaa i byłbym zapomniał gram też w Bayonettę 2 na Nintendo Switch.

Wspomniałem już o Game Passie – z ciekawości zainstalowałem też sobie FIFA 22. Nie lubię gier piłkarskich. Ostatnia w jaką grałem to była pierwsza Actua Soccer w roku pańskim 1996! Tak, od tamtej pory nie grałem za bardzo w gry futbolowe (no dobra kilka razy grałem raz, czy dwa FIFKę, itd.). Ograłem sobie jeden meczyk i… chyba wywalę „F” z dysku. To nie dla mnie.

Co oprócz gier? W serwisie Amazon Prime zacząłem oglądać serial The Terminal List (Lista śmierci), a moją lekturą jest kolejny tom Koła czasu Roberta Jordana. Czuję już lekki przesyt tą serią, ale walczę dzielnie. Jeszcze tylko kilka tomów!