web analytics

«

»

Obchód tygodnia #538

Witajcie w wakacyjnym Obchodzie tygodnia. Jest gorący, paskudnie i nic nam się nie chce. Absolutnie nic! Więc oglądamy Anime.

Lenistwo. Lenistwo i poruta opanowały nasz mały szpital. Tak, tak! To wielki wstyd, że nic nam się nie chce. Dlaczego? Bo jest za gorąco. Za oknem tropikalne upały, albo paskudne burze. Nigdy nie lubiłem lata (poza czasami szkolnymi, bo były wakacje), ale w ostatniej dekadzie to już w ogóle. Z wytęsknieniem czekam na jesień i cudnie opadające liście z drzew. Wiatr, deszcz i mrok – to najlepsze warunki do siedzenia w domku i grania w giereczki. Latem to człowiek tylko zdycha z gorąca.

Tymczasem musimy jakoś przetrwać te dwa miesiące z okładem, bo i pewnie wrzesień będzie do niczego. Niby lenistwo, ale jednak w coś się pograło – kilka dni temu znowu ruszyliśmy w multiplayerowy bój w Borderlands 3. Na tapecie mam też prawdziwie wakacyjny horror, czyli The Quarry w wersji na Playstation 5. Jak już się zbiorę w sobie to coś skrobnę o tej grze na naszym blogu. Gram też w drugą odsłonę Bayonetty na Nintendo Switch. Z niecierpliwością czekam na część trzecią tej produkcji!

Co poza grami? Ja czytam kolejny tom Koła czasu Jordana, a w serwisie Netflix obejrzałem sobie anime Bastard!! – Heavy Metal, Dark Fantasy – tak to taki właśnie tytuł. Bawiłem się (i uśmiałem) setnie. Zajrzałem też do Amazona Prime i zacząłem oglądać drugi sezon serialu Terror.

A wam jak minął tydzień?