web analytics

«

»

Obchód tygodnia #531

Wiosenny weekend majowy to najlepszy weekend! Jest gorąco i są słowaccy pasterze owieczek. Odkryłem najlepszą grę na Playstation 5. The Slovak Run to wybitna produkcja! Naprawdę, uwierzcie mi na słowo.

Wiosna, wiosna i zaraz lato. Już widać, że będzie gorąco i paskudnie. Kilka dni temu pogoda tak się poprawiła, że hasałem po dworze w bluzeczce z krótkim rękawem. Była wspaniałą aura, ale nie ma się co cieszyć. Już tylko dni dzielą nas od momentu, kiedy „dojedzie” nas temperatura. W sumie i tak dobrze, że mieszkam nad morzem i zawsze jest nieco lepiej niż w innych częściach Polski. No, ale dość o pogodzie! Mamy weekend, a więc odpoczywamy i oczywiście gramy. W co? Ja bawiłem się ostatnio w Trek to Yomi – więcej o grze możecie przeczytać sobie TU.

Odkryłem też NAJlepszą grę na Playstation 5. W odmętach sklepu Playstation odkryłem prawdziwą perełkę zatytułowaną The Slovak Run. Jeśli chcecie zostać starym, słowackim pasterzem owieczek to sięgnijcie po ten tytuł! Poczujcie moc Plejstejszyn szukając łowiecek ;).

Co oprócz gier? W HBO Max obejrzałem sobie horror Candyman (nową wersję).