web analytics

«

»

Obchód tygodnia #518

No i kolejny weekend prawie za nami! Już wkrótce urodziny naszego małego bloga. Czy będzie impreza?

No, proszę, ale się narobiło! Wielkimi krokami zbliżają się dziesiąte urodziny naszego bloga. To już dekada moi kochani! Tymczasem jednak mamy końcówkę weekendu. W co bawiliśmy się w ostatnich dniach? Ja na tapecie mam oczywiście Dying Light 2 o którym pisałem w tym artykule. W sumie cieszę się, że mam tę grę – dzięki niej zabijam czas do premiery drugiego Horizona. To już tylko kilka dni i znowu przywitam się z rudowłosą Aloy. Znowu dam mocny wycisk paskudnym zwierzako-maszynom! Muszę się też przy okazji poskarżyć na ten cały „Nowy (nie)Ład” jaki nam został zaserwowany. Chyba nigdy tego nie pisałem, ale lubię sobie grać, oglądać filmy w VOD itd. przy… świecach zapachowych. Lubię kojący miły zapaszek ;) oraz widok płomienia świecy. Tak więc postanowiłem przy okazji weekendowych zakupów zaopatrzyć się w kilka świec. Cena? prawie 10 cebulionów za sztukę. Podrożało do kroćset! To jakiś skandal!

Co jeszcze? W serwisie Amazon Prime Video zacząłem oglądać animowany serial Legenda Vox Machiny i mówiąc delikatnie nie jestem zachwycony. Oglądam też dalej serial Reacher i tu mogę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Polecam.

A co z lekturą? W weekend zafundowałem sobie prawdziwy powrót do przeszłości i czytam sobie Pan Samochodzik i wyspa złoczyńców Nienackiego.