web analytics

«

»

Obchód tygodnia #517

Już tylko dni dzielą nas od urodzin GRAstro, ale na razie mamy weekend więc gramy, odpoczywamy i oglądamy seriale. Jakie seriale? Z zombiakami oczywiście!

Weeeeekend. Jak ja kocham weekend. Czas lenistwa! Mamy niedzielę i sobie odpoczywamy. Aura nie dopisuje, jest mokro i zimno więc siedzimy w chałupie. A za kilka dni dziesiąte urodziny GRAstroskopii. Boże, ależ ten czas leci. Jesteśmy już dekadę z naszymi pacjentami. Kilka dni temu odnowiłem opłaty za domenę i serwer… pardon zapłaciłem za wungiel do szpitalnego kotła i opłaty manipulacyjne ;). Tak więc spędzicie z nami kolejny rok. Cieszycie się prawda? Na pewno się cieszycie! Spróbowalibyście nie! ;)

Urodzinki jednak dopiero za kilka dobrych dni. Tymczasem gramy. W co? W Dying Light 2 Stay Human. Miałem nie grać, ale skoro dostaliśmy to czemu nie? Ogrywam też sobie Record of Lodoss War – Deedlit in Wonder Labyrinth na Xbox Series X.

Oczywiście nie tylko grami człowiek żyje. W usłudze Amazon Prime Video oglądam sobie serial Reacher, a moją lekturą w ostatnich dniach jest kolejny tom Koła czasu Jordana.

Zapraszamy także do naszego tekstu o grze Dying Light 2 Stay Human.