web analytics

«

»

Obchód tygodnia #501

Tak jest…

Witajcie w Obchodzie tygodnia. Pięćsetne wydanie za nami. Teraz jedziemy na tysiaka! Czy nam się uda? Trudno powiedzieć.

Witajcie w kolejnym wydaniu Obchodziku. Kolejny tydzień za nami. Czy w coś grałem w ostatnich siedmiu dniach? Próbowałem bawić się dalej w Diablo II: Resurrected. Słowo klucz: próbowałem. Niestety problemy z serwerami Blizzarda sprawiły, że nie dało się grać więc sobie odpuściłem. Tydzień temu pisałem też, że kupiłem szóstą odsłonę Far Cry. Wstyd się przyznać, ale po dziś dzień NIE zainstalowałem tej gry na moim komputerze. Po prostu nie miałem czasu i nie włączyłem nawet stacjonarnego komputera. Może za chwilę zainstaluję!

Tak więc nie pograłem sobie za bardzo, ale za to wykupiłem rok (za niecałe 50 dukatów) usługę Amazon Prime w tym także wideo i teraz oprócz HBO Go, które jakościowo padło w ostatnich altach na pysk i Netflixa jest już moim trzecim VOD’em ;). Dlaczego kupiłem Prajma? Nie tylko dlatego, że cena była kusząca. Głównym powodem jest fakt, że w listopadzie pojawi się tam serial Koło czasu na podstawie bestselerowego cyklu powieści fantasy Roberta Jordana. Na razie obejrzałem tam sobie – znaczy się w Amazon Prime Video – film katastroficzny Greenland oraz zacząłem sesję z klimatycznym serialem Terror.

Oczywiście nie tylko gry, seriale i filmy mi w głowie. Mój Kindle jest gotowy na odświeżenie sobie wspomnianego wcześniej cyklu Koło czasu Jordana. Przede mną kilkanaście książek. Może wyrobię się do premiery serialu!