web analytics

«

»

Obchód tygodnia #484

Witajcie w kolejnym odcinku Obchodu tygodnia. Jak wam mija ten upalny weekend? My Raczetujemy!

Nie no naprawdę mam dosyć. Dosyć upałów, które są po prostu paskudne. Słońce wali z nieba niczym Thor swoim młotem. U mnie nad morzem w cieniu jest w tej chwili 31 stopni. To naprawdę stanowczo, skandalicznie i zdecydowanie zbyt wiele! Niech kreska na termometrze spadnie tak poniżej 25 i będę w miarę zadowolony. W dodatku wieje wiatr. Wiatr, który nie przynosi ulgi tylko podmuchy gorącego powietrza. Totalna masakra.

Podczas takiej pogody – wiadomo – nie mam za bardzo siły grać, ale w ostatnich dniach odpaliłem nowego Ratcheta i Clanka na PS5. Może jeszcze dziś skrobnę coś o tej grze na naszym blogu, ale jak mowię… JEST TAK GORĄCO, że nic się nie chce. Pasuje mi tylko tak zwana „pasywna” rozrywka. Co to oznacza? Leżę rozwalony na kanapie i oglądam Netflixa.

Czytam też sobie książki! Jako, że już pojutrze, 22 czerwca mamy premierę nowego Dark Alliance (także w usłudze Game Pass) to postanowiłem po wielu latach odświeżyć sobie Trylogię Doliny Lodowego Wichru. R.A. Salvatore. Od lat uwielbiam D&D, a konkretnie uniwersum Forgotten Realms tak więc robię sobie klimacik przed rozgrywką.

A wy? Co robicie w ten weekend? Gracie, odpoczywacie? Mecze oglądacie?

PS. W ostatnich dniach sporo się u nas działo – pojawił się krótki tekst o nowym Wonderboyu, a także kolejny odcinek Podcastu.