web analytics

«

»

Obchód tygodnia #476

Szczepimy się! Tak jest panowie i panie: GRAstroszpital już wkrótce nie będzie się Kowidełowi kłaniał!

Uff… Ostatnie dni były dość intensywne i pełne wrażeń. Ja powoli zapoznaję się z Playstation 5, o której napiszę coś więcej na łamach naszego bloga już wkrótce, a dziś udało mi się zmienić termin szczepienia z maja na jutro! W dodatku zostanę zaszczepiony Pfizerem, a nie koktajlem od AstraZeneca. Nie, żeby mi to przeszkadzało, bo szurem, foliarzem i wyznawcą spiskowej teorii dziejów nie jestem, ale skoro była możliwość zmiany to skwapliwie skorzystałem z takiej okazji. Grunt, że termin wcześniejszy. Bardzo mnie to cieszy.

No, ale dość o takich tematach. W co gramy i bawimy się w ostatnich dniach? Pograłem znowu z kolegą Jolem i cormakiem w Hell Let Loose, ale powoli mam już dosyć tej gry. Słaby ze mnie żołnierz po prostu. No i za mało mam granatów i amunicji. Poza tym przymierzam się w końcu, aby zagrać w jedyną grę na PS5 jaką posiadam, czyli Immortals Fenyx Rising. Reszta to tytuły z PS4, ale muszę dodać, że np. taki Ghost of Tsushima zyskał naprawdę wiele po przesiadce na piątaka. Te czasy ładowań szybkie niczym cięcie samurajskiego miecza. Ech, gdyby jeszcze twórcy gry zmajstrowali prawilny updejcik wykorzystujący moc piątego Pleyaka. Ponoć “kiedyś” będzie. Oby! Szkoda tylko, że dysk SSD w najnowszej konsoli SONY jest takich mikroskopijnych rozmiarów.

No dobrze, a co się działo na GRAstroskopii w ostatnich dniach? Pojawił się kolejny odcinek Filmografu w któym rozmawiamy między innymi o serialu animowanym DOTA: Dragon’s Blood. Pograłem też sobie nieco w grę z “Wczesnego dostępu”. Mowa rzecz jasna o Quinterra.

Oczywiście nie tylko gramy. Moją lekturą w tej chwili jest kolejny tom cyklu Diuna Herberta. Zacząłem też oglądać nowy serial fantasy od Netflixa – Cień i kość.

A wy? Co robicie, a raczej co robiliście w ten weekend? Macie już termin szczepienia? Na deser bardzo długi Unboxing ;).