web analytics

«

»

Obchód tygodnia #471

No i proszę, znowu mamy Obchodzik. Kolejny, paskudny tydzień już za nami. Czas odpocząć i pograć w nasze ulubione giereczki. Jest też Playstation 5 z… monitorem.

Uff… no i mamy za sobą kolejny tydzień. Niestety jest to kolejne siedem dni, które (w większości) spędzamy, a przynajmniej ja spędzam w domu. Wiadomo, Korona(Ś)wirus nadal szaleje po naszym biednym kraju i nie zanosi się na jakieś rychłe, pozytywne zmiany. Zostaję zatem w domu i już zaczynam dostawać powoli świra od przebywania w czterech ścianach. To już będzie ROK pandemii. To jakiś ponury żart! Mówi się jednak trudno, zaciska zęby i “jedzie dalej”. A zresztą i tak nie ma co wychodzić z domu. Pogoda za oknem paskudna. Aura iście zimowa. Gdzie ta wiosna?

Z ogłoszeń “okołoparafialnych” – tak, nadal nie mam RTX’a ;). Nie zanosi się też, abym dostał kartę w najbliższych tygodniach, a może nawet miesiącach. Cały czas poluję też na konsolę Sony Playstation 5, ale nie mogę trafić czystej konsoli, czyli tylko z padem. Gdzie nie spojrzę to wciskają pakiety z grami, których po prostu NIE chcę, za cenę, która wywołuje śmiech. W jednym ze sklepów, którego nazwę miłościwie pominę chcieli mi wcisnąć (mailowali!) zestaw PS5 plus trzy gry z… 24 calowym monitorem komputerowym. Monitorem, którego pewnie wyciągnęli z kąta zakurzonego magazynu i próbują opchnąć ludziom na chama. To jest po prostu skandal i kpina w żywe oczy.

Wróćmy jednak do spraw przyjemniejszych. W co się bawię? Powiem szczerze, że ostatnio prawie w nic nie grałem, ale za to obejrzałem sobie Ligę Sprawiedliwości Zacka Snydera, która pojawiła się w usłudze HBO Go. Prawie cztery godziny oglądania. Czy polecam? O tym dowiecie się w następnym Filmografie!

Wspomniałem jeden z naszych podcastów, a więc muszę zaprosić was do tego, który pojawił się kilka dni temu. Rozmawiamy w nim o Netflixowym Kajku i Kokoszu i nie tylko! Link macie TU.

A wy? Co robicie w ten weekend?