web analytics

«

»

Obchód tygodnia #45

konnWiosna! Zakwitły pąki róż… No, może nie do końca, ale prawdziwej zimy na razie mamy jak na lekarstwo. Nie straszna nam jednak wiosenna aura. Bawimy się na potęgę. Witajcie w pierwszym „Obchodzie…” 2013 roku. Zagrajmy razem w grę prosto z Korei Północnej. Serio!

No to otwieramy nowy roczek!  Nasze duże podsumowanie tego minionego napisał już kolega Quatrix. Ja także (rychło w czas) przymieram się do jakiegoś mini-podsumowania 2012 roku. Oczywiście wypadałoby, abym zrobił to powiedzmy 31 grudnia, albo przynajmniej 1 stycznia (tak na kacu?), ale nie mogę ponieważ… musiałem porządnie pograć w jedną z najlepszych gier ostatnich dwunastu miesięcy. O jakiej grze mowa? Oczywiście o Far Cry 3. Czy przygody na rajskiej(?) wyspie zasłużyły sobie na pierwsze miejsce w rankingu „NAJ”? O tym przekonacie się już niebawem. Tymczasem mamy piątek, a więc dwa dni grania, picia i swawoli. Gramy oczywiście  w Star Wars The Old Republic oraz we wspomnianego Far Cry 3. Co pijemy? Soczek chmielowy! Jakżeby inaczej.

No dobra, ale o co chodzi z tą grą z Korei? Pod TYM ADRESEM znajdziecie grę… Pyongyang Racer (uwaga witryna może okazjonalnie nie działać). Gra wygląda jak… no cóż. Oceńcie sami tę chamską propagandówkę. O pardon – browserówkę.

Oczywiście nie samymi grami człowiek żyje. Sięgam zatem na półeczkę z książkami. W ten weekend moim wyborem jest czytadło Lina Cartera Giganci Zmierzchu Świata. Końca świata u nas nie było, ale u L. Cartera księżyc ma rąbnąć w naszą biedną planetkę.

A wy? W co zamierzacie zagrać w najbliższych dwóch dniach? A może macie jakąś ciekawą lekturę? Dla tych, którzy czekają na piątą odsłonę Grand Theft Auto ekhem… teledysk. Podkręćcie głośniki!