web analytics

«

»

Obchód tygodnia #433

Witajcie w kolejnym wydaniu Obchodu tygodnia. Za nami bardzo intensywny tydzień. Tym razem jednak weekend nie przyniósł odpoczynku. Ach, ta cholerna pogoda!

No i masz ci los! Zaczęły się te cholerne, afrykańskie upały. Znowu jest gorąco i paskudnie. Temperatura doskwiera mi tak bardzo, że chce mi się wyć. Za oknem 28-30 stopni. Masakra totalna. Tak, tak… to pewnie wymówka z mojej strony jak zwykle ;). No tak, nie zamieściłem jeszcze obiecanego tekstu o The Last of Us Part II. Nic nie poradzę, że nie miałem czasu grać. Po prostu kończący się tydzień to nowa praca, nowe obowiązki. Po prostu nie było czasu. No, ale na pociechę zdradzę, że nagrywamy podcast więc nie jest tak źle. Tak więc znowu mogę obiecać, że jakiś dłuższy tekst o tej grze pojawi się w okolicy poniedziałku. Tak samo obiecywałem TU. No, ale przecież nie wspomniałem o który poniedziałek chodzi. Tak więc szafa gra! Warto też wspomnieć, że do godziny 21 trwają wybory. Ja potupałem oddać swój głos już o siódmej rano. No i oczywiście trafiłem na cholerną kolejkę. Co za pech!

Wróćmy do gier. Ja nadal babram się w drugim TLOU. A co oprócz elektronicznej rozrywki? W HBO Go oglądam serial Tropiciele oraz Perry Mason. Ta druga produkcja straszliwie mnie zawiodła.