web analytics

«

»

Obchód tygodnia #43

santaWitajcie w wyjątkowym Obchodzie! Dlaczego wyjątkowym? Ponieważ idą święta. Czas swawoli, grania, prezentów i opychania się tą no… babką wielkanocną. O pardon! Pomyliły mi się święta. Nieważne.

Niech się święci 1 maj! Na poważnie lub dla jaj. Nie… znowu coś nie tak. Aaaa! Choinka, zima i te sprawy. No tak. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Czas spotkań z rodziną przy wigilijnym stole i tak dalej. Choć jestem ateistą i w żadną stajenkę nie wierzę to uwielbiam BN. Ot taka tradycja, którą bardzo lubię. Poza tym mamy trochę wolnego czasu i możemy odetchnąć od trosk dnia powszedniego. Tak więc wszystkim GRAstropowiczom, ale przede kolegom Ordynatorom życzę WESOŁYCH ŚWIĄT. Dużo zdrowia, pieniążków i w ogóle wszystkiego naj, naj naj! Nigdy nie byłem dobry w składaniu życzeń, a więc na tym zakończę.

Czy będziemy grać w najbliższych dniach? Raczej… nie! Rozjeżdżamy się po świecie. Taki doktor Jolo wyrusza samolotem na daleką północ do krainy dzikich Wikingów. Może przywiezie coś fajnego? Byle nie anyżkowe cukierki… Ja także wybieram się do rodziny i przyjaciół. Jak wrócę to sobie to odbiję i w końcu porządnie pogram w Far Cry 3 i trzeciego Asasyna.

Tymczasem pakuję się. Do torby zabieram ciepłe gatki i co najmniej jedną lekturę (jeszcze nie wiem jaką) i czas w drogę. Oczywiście zabiorę ze soba laptopa. U babci jest Internet więc będziemy w kontakcie.

Jeszcze raz wszystkim wesołych! Na koniec, jako że uniknęlismy tego strasznego końca świata przepowiadanego przez Majów. Nie pierd… w nas żadna X planeta, Nibiru czy jak jej tam. Oceany nie wylały i tak dalej… Z tej okazji tańczy Boromir, a świetną solówkę zawdzięczamy Frodo B. Nie przejmujcie się jednak za bardzo – już w telewizji wyznaczono kolejną datę zagłady. Tym razem  datę armagedonu ustalono na 2060 rok. Bawmy się!