web analytics

«

»

Obchód tygodnia #41

Nareszcie piątek! Można otworzyć browar i zrelaksować się troszeczkę. Mimo siarczystych mrozów wybieramy się na gorącą, pełną wariatów wyspę w grze Far Cry 3. Znaleźliśmy też tanie konsole w jednym z dyskontów spożywczych. To dopiero gratka!

Zima zła. Stop! Wcale nie. Zima jest dobra. Dzięki paskudnej aurze za oknem mamy wymówkę do zostania w domu i odpalenia ulubionej konsoli, albo peceta. W co będziemy grać w najbliższych dwóch dniach? Ja na tapecie mam trzeciego Far Cry’a, a także Assassin’s Creed III. Może uda mi się  trochę pograć w te tytuły – szczególnie, że chyba nie będziemy grać z GRAstroekipą w Star Wars Galaxies (podobnie jak i w SWTOR’a, przyp: DC). Dlaczego? Ponieważ doktor Jolo będzie nieobecny, a lubimy grać w pełnym składzie. Przez ostatnie tygodnie spędziliśmy w TORze sporo czasu (na weekendzie zaktualizujemy Terapię grupową) i bawimy się po prostu doskonale.

Z wieści parafialnych – kilka dni temu wspominaliśmy o grach z Biedronki, a wczoraj, czyli na mikołajki podczas zakupów w tym dyskoncie zauważyłem… Playstation 3 w zestawie z kontrolerem Move i grą Sport Champions w bardzo atrakcyjnej cenie 999 PLN. Po bliższych oględzinach okazało się, że jest to najnowsza wersja konsoli, czyli Super Slim 12 GB (niestety). Czy warto za tysiąc-bez-złocisza kupić Pleyaka? Raczej tak.

Tak więc biegnijcie po konsolę! A my w tym czasie pogramy w Far Cry 3. Tradycyjnie sięgamy też na półeczkę z książkami. Naszą weekendową lekturą jest Skok w potęgę Stephena R. Donaldsona.

A wy? W co zamierzacie zagrać i co ewentualnie przeczytać w ten weekend? Swoją drogą Playstation 3 z każdą nową odsłoną wygląda coraz paskudniej.

YouTube player