web analytics

«

»

Obchód tygodnia #400

Wiwat Obchodzik! To już 400 wydanie. Prawie OSIEM lat naszych piątkowych spotkań. Zapraszamy, bo znowu gramy w nasze ulubione giereczki, oglądamy filmy i seriale. Czytamy i po prostu bawimy się na całego.

Witajcie w ten mokry, długi weekend. Naszemu Obchodzikowi pęka właśnie czwarta setka. A właściwie już pękła w ubiegłym tygodniu, bo zaczęliśmy legendarnym już odcinkiem numer ZERO w lutym 2012 roku, który znajdziecie pod tym adresem. Ech, stare czasy. Jak ten czas leci.

Dość jednak tego roztkliwiania się! Trwa długi weekend. Jutro 11 listopada, czyli święto. No to świętujemy. Co robimy w ten weekend? Ja zrobiłem sobie krótką przerwę od The Outer Worlds, ale dziś powracam i będziemy nadawać grę na żywo w naszej Tłiczowej Telewizji szpitalnej. Nadal też ciupię w piąte Gearsy – jestem już w etapach pustynnych. Może nawet wkrótce skończę ten tytuł.

Co jeszcze? Bawiłem się trochę w darmową gierkę HE-MAN. W związku z tym naszła mnie nostalgia i już wkrótce – może nawet dziś(?) na nasym blogu pojawi się jakiś tekst o tej produkcji. Nie można nie wspomnieć o premierze Red Dead Redemption II na komputerach osobistych. Cóż mogę powiedzieć RDR2 PC to skandal. Nie dość, że są ogromne kłopoty z samym odpaleniem gry to w dodatku „Komboje” chodzą bardzo marnie. Tak, pograłem trochę w wersję na PC i już naprawdę ;) szykuję się do napisania jakiegoś dłuższego tekstu o dziele Rockstara. Dziele, które przeszedłem na konsoli kilka tygodni temu (a pamiętajcie, że grałem od dnia premiery…). Tak więc będzie tekst kombo – o wersji konsolowej i PCtowej. Wiwat Ja!

Z ciekawości pobrałem też na PS4 darmową grę Mobile Suit Gundam Battle Operation 2. Materiał wideo możecie obejrzeć poniżej. Czy wart? Jeśli lubicie „japońszczyznę” i wielkie roboty to jasne, że tak!

Oczywiście nie tylko gramy. Moją lekturą w ostatnich dniach Białe złoto Gilesa Miltona. Obejrzałem też, a raczej „zbindżowałem” sobie cały sezon Potwora z bagien. Serial pojawił się w usłudze HBO Go. Łaskawie wrzucili od razu wszystkie odcinki i obejrzałem je ciurkiem. Nie spodziewałem się wiele, ale serial pozytywnie mnie zaskoczył. Swamp Thing na pewno jest lepszy od żałosnej Batwoman.

A wy? Co robicie w ten długi weekend?