web analytics

«

»

Obchód tygodnia #392

Oj szczury!

Witajcie w kolejnej odsłonie Obchodu tygodnia. Ostatnie dni były bardzo męczące. Nasz mały szpital był zagrożony, ale już wszystko jest dobrze. Nawet naprawiono kilka rzeczy. Co nas bardzo, bardzo cieszy!

Uff, nie ma to jak weekend. W dodatku pogoda trochę nas rozpieszcza. Jest słonecznie, ale nie gorąco. Pogoda w sam raz. Choć ponoć po niedzieli ma być chłodno. Cóż… nadchodzi jesień. Nas to jednak nie rusza, bo gramy. W co? Ja wracam do konsolowego Days Gone, a także pograłem w demo Plague: Tale of Innocence. Demo dostępne jest w usłudze STEAM. Polecam gorąco!

Zmieniłem też bebechy mojego komputera. Teraz śmigam na Ryzenie 5 3600 i muszę przyznać, że to była dobra decyzja. Choć trochę się namęczyłem… no, ale o tym napiszę w najbliższym czasie w innym tekście.

Z wieści szpitalnych – zapewne zauważyliście, że mamy kłódeczkę i jesteśmy już „HTTPS”, a nie „HTTP”. GRAstroskopia została zaktualizowana, a także naprawiono Telewizję Szpitalną, którą możecie oglądać pod TYM adresem Bo po co wchodzić na Twitcha!

Co oprócz gier? Moją weekendową lekturą jest Imperium ciszy Christophera Ruocchio.