web analytics

«

»

Obchód tygodnia #385

Hotdog :P

Hotdog :P

Uff, uff, uff! Witajcie w kolejnym Obchodzie tygodnia! Weekend jest gorący więc siedzimy w cieniu i odpoczywamy. Zasłużyliśmy!

No i proszę, znowu doczłapaliśmy do weekendu. Dodajmy, że bardzo upalnego weekendu. Znowu mamy te cholerne „afrykańskie” upały nad Polską i prawie nie da się żyć! To jakiś skandal. No, ale trudno, byle do jesieni – zrobi się chłodniej, przyjemniej, a gówniarze wrzeszczący mi za oknami wrócą na szczęście do szkoły :). Tymczasem musimy jakoś przetrwać jeszcze nadchodzący sierpień i wrzesień. Chyba damy radę. W mijającym tygodniu sporo się działo na naszym blogu. Ograliśmy sobie polskiego Warlocks 2: God Slayers, a także wrzuciliśmy na ruszt nowy materiał wideo – Diagnozę wstępną w której rozmawialiśmy o świetnej bijatyce Samurai Shodown. Ach, tyle dobrości i kontentu ;) w jeden tydzień!! Rozpieszczamy te nasze miliony czytelników ;P.

Ok, ale mamy przecież weekend więc można odpocząć i w coś pograć. Tylko w co? Ja na tapecie mam dalsze przygody księcia Noctisa i jego zacnej brygady, czyli Final Fantasy XV. Wracam też do Days Gone. Oregon i Zombiaki… o pardon, Świrusy czekają. Plany ambitne, ale jest tak gorąco, że chyba będę siedział jak warzywo w „Internecie” i raczył się zimnymi napojami. Zobaczymy.

Co do lektur. Czytam sobie na moim Kindle’u powieść SF Do gwiazd Brandona Sandersona.