web analytics

«

»

Obchód tygodnia #382

stranger-things-3-premiera-serial-1180x541Kolejny tydzień, kolejny obchodzik, to chyba jedyny stabilny element naszego wesołego szpitala.

Sezon ogórkowy w pełni, choć coś tam się pojawia na rynku. Niedawno wyszedł symulator feudalnego chirurga, czyli Samurai Shodown, będący udanym powrotem serii, niewykluczone że jak Doctor Carnaś wróci do pełni sił to będzie diagnoza o tej fantastycznej bijatyce, które może się spodobać wszystkim co mają dość długich combosów w nawalankach.  Będąc przy diagnozie, to uprzedzając pytania, prośby i groźby – będzie jak będzie. Cała 3ka fanów będzie co miała oglądać niebawem ;) Po za tym wesoły Jamraj w gocarcie wjechał na konsole, zaraz po niebieskim jeżu. Zarówno w Crash Team Racing jak i nowy Sonic Racer gra się dobrze, więc tutaj to kwestia preferencji i nostalgii, szczególnie ze obie gry w podobnej, niskiej cenie a multi sprawdza się w obu wyjątkowo smakowicie. Obie gry możecie zakupić w wersji na „nextgeny” w zaprzyjaźnionym sklepie – norbit.pl

Po za tym duży ekran i nowy Spider-Man – Daleko od domu, który okazał się całkiem niezłym filmem, więc mogę polecić ze względu na kilka dobrych scen i samo tempo filmu, które jest dość płynne – więc nudzić się raczej nie będziecie, ale dodatkowe sceny po napisach są hmmmm… Po prostu są, lekko bez sensu, ale geniusze z Marvel/Disney chyba jeszcze nie wykombinowali co chcą zrobić dalej. Na „małym” ekranie trzeci sezon Stranger Things, który w mojej opinii wyszedł lepiej niż drugi, lepsze tempo i jakoś z większym sensem. Cały sezon wciągnąłem za jednym posiedzeniem, choć obiecałem sobie że nigdy więcej nie będę tak oglądał „telewizji” – tutaj jakoś mnie może nie wessało, ale nie zmęczył na tyle że zaliczyłem całość i mogę powiedzieć że nie byłem specjalnie zawiedziony. Można oglądać, zresztą wiem że pewnie właśnie to robicie, lub już zrobiliście.

Z ciekawostek mogę powiedzieć że niebawem nasze radio będzie ponownie nadawać, jeden odcinek czeka na złożenie, więc możliwe że niebawem ekipa się zbierze i nagra coś nowego. Co to będzie? Nie wiemy, nie wiemy nawet kiedy, gdyż wszyscy się zbierają tak regularnie że może to nastąpić z dnia na dzień jak ostatnio, albo za jeszcze długo, długo, długo nie a później wcale ;) Istnieje szansa że będziemy mieli niebawem jakąś dodatkową regularność, lecz nie nastawiajcie się specjalnie. Motto naszego szpitala powinno brzmieć jak powiedzenie ekipy 3D realms – „When it`s done” ;)

Tak więc myślcie ciepło o Carnasiu, aby szybko powrócił do pełni sił, czekajcie na kolejne materiały i grajcie, oglądajcie, co tam chcecie, jesteście „dorośli”, nie będe Wam pisał co macie robić ;) Obchód tygodnia pojawił się na Grastroskopii, weekend można uznać za rozpoczęty!