web analytics

«

»

Obchód tygodnia #342

Kałboje!!!

Kałboje!!!

Nareszcie nadeszła jesień! To wspaniale, bo w końcu można pograć w komfortowych warunkach. No i niedługo hitów będzie tyle, co opadłych liści z drzew. Tak więc gramy, oglądamy i czytamy.

Witajcie w kolejnym Obchodzi tygodnia. Za nami ciekawy tydzień. Tydzień, który upłynął pod znakiem Spider-Mana, w którego cały czas gram. Na naszym blogu pojawił się całkiem spory tekst o tej grze, a także nasza Diagnoza wstępna. Najnowszy tytuł od Insomniac Games, dostępny – niestety – tylko na konsolę Sony Playstation 4 to naprawdę świetna gra. Oczywiście nie można nie wspomnieć o premierze Tomb Raidera. Kolega Konsolite ukończył już ostatnie przygody Lary. Ja jeszcze nie wiem, czy w ogóle zagram w ten tytuł. Pierwsza część (reboot znaczy się) z 2013 roku podobał mi się raczej średnio, części drugiej NADAL nie ukończyłem i jakoś nie bardzo mam na to ochotę. Po prostu nie lubię Lary „Rambo” Croft. Chyba Shadow of the Tomb Raider będzie musiał zaczekać. Szczególnie, że nadchodzi już premiera Red Dead Redemption 2. Odliczam dni z niecierpliwością i w dniu premiery zamykam się w domu i będę pomykać po prerii!

Co jeszcze? A tak… kilka dni temu zadebiutował The Bard’s Tale IV: Barrows Deep i jeżeli lubicie klasyczne cRPGi to przygody barda to gierka w sam raz dla was. Co jeszcze? Z gier to chyba wszystko. W ten weekend zrelaksuję się też przed telewizorem oglądając kolejne odcinki Castle Rock. Co do lektur, czytam kolejny tom Expanse.