web analytics

«

»

Diagnoza wstępna #34 – Marvel’s Spider-Man

Spidey hula... na listach przebojów!

Spidey hula… na listach przebojów!

Spider-Man, Spider-Man! Na pajęczynach hula sobie Spajderman… o wybaczcie, ale chyba za bardzo się wczułem w rolę „superbohatera z sąsiedztwa”. Gramy, bujamy się na pajęczynie, pomagamy ludziom w potrzebie i w ogóle! Po prostu jesteśmy Spajderem! Pograliśmy, a teraz czas na nasz materiał wideo, czyli Diagnozę wstępną. Zapraszamy.

Pajączek po prostu rozwalił system. Marvel’s Spider-Man sprzedaje się jak gorące bułeczki, lepiej niż  w analogicznym okresie God of War. Bez problemu poradził sobie np. na brytyjskiej liście przebojów z premierą nowego Tomb Raidera (przygody paskudnej Lary-morderczyni zadebiutowały na drugim miejscu!), a przecież przygody Spidera są dostępne tylko dla posiadaczy konsol Sony Playstation 4. W sumie nie dziwi mnie sukces komercyjny tej gry. Człowiek-Pająk to największy (super)bohater ze stajni Marvela, a sama gra jest po prostu bardzo dobra… STOP! O grze pisaliśmy już w tym artykule, do którego gorąco zapraszamy jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej. No, ale mimo zamieszczonego wcześniej artykułu nie mogliśmy się oprzeć i nagraliśmy Diagnozę wstępną o przygodach Pajęczaka (tak, mamy nieco odmienne zdania na temat tej produkcji).

Patrzę na licznik i co widzę? Oj tak, to już 34 odcinek naszego programu! Jak ten czas leci… Tak więc doktorzy CarnAge i Konsolite wzięli pod lupę najnowszy hicior od Insomniac Games. Zapraszamy do oglądania.

Zapraszamy także do poprzedniej Diagnozy wstępnej w której omawiamy prawdziwą klasykę – Tempest 4000. A jeżeli chcecie obejrzeć poprzednie odcinki tej serii to sprawdźcie ten adres – macie TU wszystkie.