web analytics

«

»

Obchód tygodnia #339

weeekNo i koniec wakacji, ale zabawa nadal trwa, bo przecież mamy weekend. Odpalamy zatem naszą wierną konsolę, albo Piecyka i gramy. Tylko w co? Patrzę na kupkę wstydu i już wiem… obejrzę jakiś film, albo serial! No i nie zapominajmy, że Vermintide 2 można ograć za friko!

No i koniec wakacji. Powtórzę raz jeszcze NO I KONIEC WAKACJI. Dzeciaki sio do szkoły ;) A my dorośli? Gramy dalej! Ja za chwilę pogram w Warhammer Vermintide 2. Grę możecie ograć za darmoszkę w usłudze STEAM. W jedynkę grało mi się wyśmienicie z kolegą, doktorem Jolo. Słyszałem i czytałem, że dwójka jest lepsza i już dawno miałem zamiar kupić ten tytuł. Teraz pogram sobie troszkę za darmo. Uważajcie paskudne Skaveny nadchodzę i skopię wam te szczurze tyłki! A jak nam upłynął tydzień? Oczywiście na kontemplowaniu i komentowaniu gameplayu gry Cyberpunk 2077. Nie oglądaliście? To macie LINK. Czy CP 2077 mi się podoba? I tak… i nie! Jak już nie raz podkreślałem grałem w Cyberpunka 2020 i lubię ten klimat, a Cyber 2077 co chwila zarzuca nas „smaczkami” na których pozna się tylko weteran CePa. Teraz tylko czekać premiery.

Co jeszcze z gierek? W usłudze Playstation Plus za kilka dni dostaniemy trzecią, zremasterowaną część gry God of War i pewnie sprawdzę jak przygody Kratosa prezentują się na PlayStation 4, a już dziś (a raczej wczoraj) wrzucili darmowego Destiny 2. Pograłem i pogram jeszcze. Choć wielkim fanem gier od Bungie raczej nie jestem.

Oczywiście nie tylko gramy. Nadal czytam Przebudzenie Lewiatana Coreya, a także oglądam serial The Expanse. Z filmów, hmm.. nie miałem zbyt wiele czasu i obejrzałem tylko Geostorm. Dawno nie widziałem tak idiotycznego filmu. Naprawdę.

A Wy? Co robicie w ten weekend? Poniżej dwa gameplaye od kolegi, doktora Randalla. Jest coś szpitalnego ;)