web analytics

«

»

Obchód tygodnia #310

Przyjdź królestwo tw...

Przyjdź królestwo tw…

Jest weekend, jest zabawa. Jak co tydzień możemy odrobinę odsapnąć od zgiełku minionych dni roboczych. A przy czym odsapnąć? Oczywiście przy konsoli, albo pececie. Chyba lepiej przy konsoli. Piecyki takie drogie ostatnio…

Po ile można dziś kupić nową kartę graficzną? Szkoda gadać – na GeForce’a 1060 trzeba wyłożyć jakieś 1700 cebulionów. To jakiś absurd. Na szczęście są jeszcze konsole, a co do PC… Cóż i tak na razie nie mam zamiaru nic wymieniać, a więc twardo się okopuję na moich pozycjach (z GF 1070 na pokładzie) i czekam na lepsze czasy. Tymczasem gramy. Tylko w co? W ostatnich dniach wziąłem się w garść i wygospodarowałem nieco czasu i zacnie pograłem w Mass Effect Andromeda. Wideo z rozgrywki poniżej. W sumie już miałem nadzieję, że skończę ten tytuł, a tu… okazało się, że odkrywam KOLEJNE systemy gwiezdne no i… cóż, brnę dalej. Tym razem chyba dam radę. Mam też ogłoszenie „okołoszpitalne” właśnie zapłaciłem za kolejny rok działania naszego szalonego szpitala – serwer i domena opłacone! Świętujemy. A jak!!!

Co jeszcze? Z gier to chyba tyle. Ach… przypomnę tylko, że w usłudze STEAM możeci pograć za darmoszkę w Fallout 4.

A co poza grami? w serwisie Showmax kończę oglądać pierwszy sezon serialu BBC SS-GB. Wyobraźcie sobie, że Bitwa o Anglię została przegrana, a Wielką Brytanię okupują Niemcy. W takiej oto alternatywnej wizji historii, gdzie słynnym Scotland Yardem zarządza obecnie generał zainstalowany przez Berlin, detektyw Archer musi rozwiązać tajemniczą zbrodnię. Serial jest naprawdę przyzwoity. Polecam.

A wy? Co robicie w ten weekend? Na deser zwiastun gry Kingdom Come Deliverance. Premiera już w sumie za kilka dni! Nie mogę się doczekać tego cRPGa bez trolli, orków, elfików i smoków. Witajcie s średniowieczu. :)