web analytics

«

»

Obchód tygodnia #301

Seven The Days Long Gone BMamy sobotni wieczór, a więc weekend w pełni. Możemy odpocząć i w coś pograć. Tylko w co? Może w polską grę Seven? Czemu nie! Gra przecież trafiła na sklepowe półki. Jeśli natomiast chcecie jakąś darmoszkę to HumbleBundowcy mają dla Was The Bureau: XCOM Declassified.

No dobrze… nie mamy jeszcze gry Seven: The Days Long Gone, ale już wkrótce zapoznamy się z tym tytułem. Tymczasem mamy wiele innych produkcji do ogrania. Ja siedzę nad Final Fantasy XV i muszę przyznać, że „wciągło” mnie. Ach zapomniałbym! W końcu odzyskałem konto Uplay. Zajęło to Ubisoftowi jakieś 10 dni, ale cóż poradzić. Na szczęście już mogę wrócić do starożytnego Egiptu i jako proto-asasyn Bayek mordować hipopotamy i biedne krokodylusy! Co przeżyłem podczas odzyskiwania konta opiszę w osobnym artykule, który pojawi się na dniach (może nawet jutro). Obiecuję zwroty akcji jak w dobrym thrillerze i opary absurdu jak u Franza Kafki! Co jeszcze? Jeśli nie macie w co grać to w HumbluBundlu jest, a raczej był darmowy The Bureau: XCOM Declassified. W sumie szkoda, że kiedyś już kupiłem ten tytuł za grosze. Teraz miałbym za darmoszkę. Hmm… Nawet trochę pograłem, ale nie przeszedłem.

Oczywiście nie samymi grami człowiek żyje. Moją lekturą na weekend jest, tak jak w poprzednim tygodniu  Andrzej Sapkowski przedstawia. Wiedźmin. Szpony i kły. Tak, czytam ten zbiór opowiadań już od tygodnia, a to oznacza, że jest no cóż… taki sobie. Jeśli książka jest dobra to „połykam” ją w dzień, lub dwa. W tym przypadku trochę mi to jeszcze zajmie.

A Wy? Co robicie w ten weekend? Na deser materiał wideo z gry Seven.