web analytics

«

»

Obchód tygodnia #298

Bayek też ma swoją Płotkę :P

Bayek też ma swoją Płotkę :P

Witajcie w kolejnym Obchodziku, który znowu pojawił się w sobotę, a nie tradycyjnie w piąteczek. Tym razem jednak mamy coś na swoje usprawiedliwienie. Byliśmy w Egipcie i w ogóle…

No i mamy weekend, w dodatku święto 11 listopada. Za oknem straszliwie wieje i pada deszcz. To doskonała pogoda na to, aby nie wychodzić z domu i miło spędzić czas przed komputerem, albo przed telewizorem – z gamepadem od konsoli w łapach oczywiście! No dobrze, a dlaczego ZNOWU nie było „Obchodu tygodnia” w piątunio? Ponieważ zamieściliśmy dwa materiały wideo naszej siostry oddziałowej Agi. Aga opowiada o najnowszym Mario Odyssey i Battlechasers. Jeżeli jeszcze nie widzieliście tych filmików to gorąco zapraszamy TU. W porządku, ale w co będziemy grać przez najbliższe dni? Ja nie mogę się oderwać od Assassin’s Creed Origins. Tak, tak… jestem znany z tego, że nie znoszę Asasynów, ale ta część jest po prostu świetna. Gram, gram i gram… wypadałoby coś napisać o tym tytule, jakieś pierwsze wrażenia – tak jak miało to miejsce w przypadku Wolfenstein II: The New Colossus – swoją drogą muszę z „pewną taką nieśmiałością” przyznać się że przez przygody Asasyna Bayeka w starożytnym Egipcie przygody B.J Blazkowicza leżą u mnie odłogiem. Tak jest! Od tygodnia nie grałem w drugiego Wolfa. To ciekawe, bo przed premierą byłem na ten tytuł napalony jak przysłowiowy „szczerbaty na suchary”. Oczywiście zagram (i będę streamował na naszym kanale YT, tak jak robię to z ACO), ale na razie spędzam czas w gorącym Egipcie.

A co z innymi rozrywkami? Nie samymi grami człowiek żyje. Ja dokończę książkę Miki Waltariego Egipcjanin Sinuhe. Tak… sięgnąłem po ten tytuł specjalnie aby zrobić sobie hmm klimacik do ogrywania Asasyna. Gorąco polecam lekturę.  Więcej o książce opowiem w jednym z naszych podcastów. Pewnie już wkrótce ;)

A Wy? Co robicie w ten weekend? Aura za oknem raczej nie sprzyja spacerom więc pewnie gracie, albo coś oglądacie/czytacie? Na deser pierwsze dwie+ godziny z Assassin’s Creed Origins. Acha i jeszcze jedno w usłudze Uplay możecie za darmo do 13 listopada pobrać grę Watch Dogs. Zagracie?

PS. Bezwstydnie przypominamy, że możecie stać się posiadaczami naszych genialnych GRAstrokoszulek!

H