web analytics

«

»

Obchód tygodnia #273

bzykJest piątek, jest impreza? No raczej, chociaż aura nie zachęca – jest trochę za gorąco jak na mój gust. No, ale trudno. Jakoś to przeżyjemy. Jakby co to udamy się na stację kosmiczną, albo obcą planetę. Może nawet na kilka planet.

A nie mówiłem, że po zimnicy czekają nas afrykańskie upały? Od kilku dni jest naprawdę stanowczo za gorąco. Nie dla mnie taka pogoda. W ogóle co to ma być? Tydzień temu z okładem deszcz ze śniegiem, a tu nagle gorąco. Gdzie ja żyję? Ok… tradycyjne narzekanie na pogodę odłóżmy na bok, ponieważ czeka nas masa grania w ten weekend. Na pierwszy ogień idzie Inner Chains świeżo wydana przez IMGN.PRO  gierka z bardzo intrygującym klimatem – zwiastun premierowy możecie obejrzeć poniżej. Jak się w to gra przekonam się już wieczorem. Co jeszcze? Zrobiłem sobie przerwę  i na moment zawiesiłem moje wojaże po galaktyce Andromedy w najnowszym Mass Effect. Czas jednak powrócić i rozwiązać problem Kettów. Poza tym czekają mnie jeszcze przygody na stacji kosmicznej, czyli Prey. Tak, tak. Zebrało się tego trochę i sam nie wiem za którą grę się „złapać”. Skończy się to pewnie tak, że w nic nie pogram ;) a może… Może pozwiedzam jeszcze dzikie ostępy tajemniczych planet w grze Planet Nomads, o której pisałem kilka dni temu? Zobaczymy. W każdym razie mam co robić – no i muszę porządnie przetestować nowy monitor ;)

Być może pogram też w trybie kooperacji w Broforce? Ostatnio zacnie nam się grało, co możecie obejrzeć poniżej. Oczywiście nie tylko gramy! Jak zwykle weekend to także czas na dobrą lekturę. Ja męczę kolejny tom Koła Czasu Roberta Jordana.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend? Bardzo gorący weekend!