web analytics

«

»

Obchód tygodnia #251

psinkaobchodŁotrzyk… Łotrzyk Jeden. Tak! Byliśmy na nowych Gwiezdnych Wojnach, które wcale nie są… STOP! Mamy piątek, o Star Wars napiszemy w innym miejscu. Tutaj jest „Obchód…” tu się gada o grach i książkach! A jak o grach to… na STEAMie jest darmowy weekend z pewną gierką! Czytajcie dalej.

No i się przemogłem i pojechałem sobie na Łotra 1. Wiecie, ze nie jestem fanem Star Wars, ale bodźcem dla mojej wycieczki była… chęć nagrania podcastu. Tak, tak, uchylę rąbka tajemnicy,  obejrzałem „Łotrzyka”, bo będziemy nagrywać Tomograf. No co? Jestem fanem Star Treka, innej motywacji ode mnie nie oczekujcie. W każdym razie byłem i nie żałuję. Więcej o filmie w nadchodzącym podku, a także w teśkcie, który miałem skrobnąć… tuż po przyjściu z kina, ale nie miałem siły i bolała mnie głowa. dlaczego napier**lał mnie łeb (bo inaczej tego określić nie można)? Ponieważ musiałem pójść na seans w 3D. Cholerne TrzyDe sprawiło, że po seansie łeb mi pękał. Musicie zatem wybaczyć, że mamy sytuację w której są dwa Obchody tygodnia jeden za drugim. Kajam się, ale za to wcześniej mieliśmy wysyp artykułów – doceńcie ;)

No dobra, a w co będziemy grać? Oho! Pewnie już zauważyliście GRAstroPsinkę ze zdjęcia! No właśnie. Wybrałem się do nowego kina, które znajduje się w galerii handlowej. A wchodząc do takiego przybytku ja, czyli niepoprawny zakupoholik jestem narażony na pokusy. no i oczywiście nie wytrzymałem. Przed seansem „zakupowy diaboł” mnie podkusił, że kupiłem sobie Titanfall 2. Po chwili stwierdziłem, że nie zaszkodzi dołożyć do tego Battlefield 1. Kiedy już wychodziłem ze sklepu „przypadkowo” (jakżeby inaczej) mój wzrok powędrował w stronę pudełek z konsolą Playstation 4 na których pyszniła się zacna cena 999 złociszy. Przez chwilę zamarłem i złapałem się za serce.

Nie, nie! Nic z tych rzeczy nie dostałem zawału ;) Złapałem się za kieszeń kurki na lewej piersi, gdzie trzymam dokumenty. Odetchnąłem z ulgą. Zapomniałem dowodu osobistego, a zatem także karty kredytowej. Mogłem zatem odejść (choć z oporami i nieco smutny) bez PS4 Slimki.

Na pocieszenie pożarłem kanapkę w Subwayu. W sumie była niezła. W każdym razie już jestem w domu. Teraz czas odpocząć. W co będziemy grać w weekend? No zapewne w Bitwy Pole Jeden, albo Titanfalla 2.

A co z lekturą?  Przez najbliższe dwa dni moją lekturą będzie Wieczna Wojna Joe Haldemana.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend? Idziecie na Łotra 1? A co z tą darmową grą? W ten weekend w usłudze Steam możecie pograć w Dead by Deadlight, a Ubisoft kusi weekendem z The Division. Do wyboru, do koloru! Na deser kolega Randall gra w Technobabylon.