web analytics

«

»

Obchód tygodnia #249

ff15Piątek! Można odpocząć i się zrelaksować przed konsolą, albo komputerem, a trzeba przyznać, że mamy przed czym! Tytułów do ogrania jest cała masa. Wesołe krasnoludy, emo-chłopcy z Final Fantasy XV i tak dalej! Zaczynamy Obchód…

Co tam panie w GRAstroSzpitalu? A dzieje się i to sporo. w mijającym tygodniu uraczyliśmy was recenzją drugiej odsłony znakomitego Dishonored. Kolega Randall został Jutuberem, a na koniec zaatakowały nas niemieckie Krasnoludy. Tak! NIEMIECKIE. To był gorący tydzień, a zanosi się, że weekend będzie jeszcze lepszy (bo sobie odpoczniemy). Co jeszcze? Pojawiło się kilka świetnych zwiastunów. Na pierwszy ogień poszedł Mass Effect: Andromeda i Prey. Przyznam się, że nie czekałem jakoś specjalnie na Prey’a, ale po obejrzeniu nowego materiału wideo jestem na tak! Zwiastuny macie poniżej plus bonus – nasz gameplay z Final Fantasy XV. Przed wami prawie cztery godziny oglądania – nie musicie już kupować samej gry. ;)

Być może powrócę też do trzeciej Mafii, ale jakoś nie mam serca do tej gry. Kupka wstydu rośnie, szczególnie, że w przyszłym tygodniu mam ochotę kupić sobie Titanfall 2 o ile będzie w dobrej cenie, a powinna być – gra sprzedaje się tak kiepsko, że znaczące obniżki wersji konsolowych już są. Czas na pecety. Za jakieś 99 zeta skusiłbym się!

Oczywiście nie tylko gramy. Ja oddam się lekturze Miecz rodu Bedwyrów R. A Salvatore. A wy? Co będziecie robić w ten weekend?