web analytics

«

»

Obchód tygodnia #246

dishonored-2Witajcie w kolejny piąteczek! Dziś mamy gierki za friko. No to znaczy, nie my, ale generalnie rozdają. No to bierzemy. Co i wam radzimy! W końcu mamy weekend i można pograć.

Weekend? DŁUGI weekend! A z tej okazji możecie sobie pobrać za totalną darmoszkę grę DiRT 3 Complete Edition, a wszystko to dzięki Humble Bundle. Ok, ale kiedy ja w to pogram? Mam tyle do nadrobienia. Mam rozgrzebane tyle gier, że szok… ot choćby taką trzecią MAFIĘ. Pograłem nieco, nagrałem kilka godzin z rozgrywki i dałem sobie spokój. Czas to zmienić. Zaraz siadam do gry! Co jeszcze? Dziś premiera Dishonored 2… miałem kupić, ale no cóż… odpuściłem sobie. Może to i lepiej – wersja gry na premierę jest ponoć troszeczkę „popsuta”. Trudno, poczekam…. z TYDZIEŃ, no może dwa ;) No dobrze, ale co jeszcze do ogrania? Czas skończyć przygodę z Wangiem, czyli Shadow Warrior 2 – nagraliśmy Diagnozę wstępną o tej grze więc chyba wypada abym to zrobił. Naprawdę człowiek tylko kupuje te gry i gra w nie… niewiele :P Już to chyba kiedyś pisałem, ale mam nieodparte wrażenie, że kupuję gry TYLKO dla ich posiadania, a nie dla grania. Wiem, to chore. Bardzo chore.

Acha! No tak… zapomniałbym, ze mam jeszcze tego nowego DOOM’a do ukończenia. Jak tak dalej pójdzie to będzie już „stary” DOOM, a nie nowy! Tak, też postaram się trochę w ten tytuł sobie pograć.

Tradycyjnie sięgam też na półeczkę z książkami. Moim wyborem na ten mroźny, listopadowy weekend jest Pierścień Pięciu Smoków Erica von Lustbadera.

A wy? Co będziecie robić w ten wolny, długi weekend? Za oknem zimno, pada deszcz ze śniegiem. Pogoda idealna na siedzenie przed komputerem, albo konsolą.