web analytics

«

»

Obchód tygodnia #235

masterWitajcie w 235 Obchodzie tygodnia! O Boże ile to już tygodni… Ok, ale nie popadajmy w sentymenty, ponieważ czeka nas MOC grania. Master of Orion, nowy Deus Ex i No Man’s Sky. Niestety wróciły upały. Cholera jasna.

No Man’s Sky? Nie, nie, nie! Już nie będę tracił czasu na ten tytuł. Nagraliśmy „Diagnozę…” i basta! Może w takim razie Deus Ex Rozłam ludzkości? Chciałbym spotkać tłumacza tytułu tej gry, aby oficjalnie jego nos spotkał się z moją zaciśniętą pięścią! No to może Master of Orion? TAK! To chyba będzie mój wybór na najbliższe dwa dni. Dodajmy upalne dni. Pani w telewizorze mówi, że będzie gorąco jak w cholernym piecu. Widać lato postanowiło pożegnać się z nami z tak zwanym „pierdolnięciem”. Oby do października!

No dobra, ale my jakoś damy radę. Są zimne napoje, są fajne gry. No i jest co czytać – ja czytam nadal książeczki Trudi Canavan. Do tego jeszcze seriale. Ach seriale, które muszę nadrobić. W tym momencie oglądam sobie Johna Adamsa w HBO GO – jak dla mnie serial po prostu bomba! Gorąco polecam.

Na deser wideo-unboxing ;) nowego Deusa i filmik nagrany przez pijanego kamerzystę pokazujący jak Adam Jensen potrafi wycisnąć z mojej nowej karty wszystko… a raczej tyle, że biedny 1070 wywiesił białą flagę z obudowy.

PS. Gorąco polecamy także obejrzeć naszą trzecią już Ekshumację w której gadamy o Amigowej grze Shadow of the Beast.