web analytics

«

»

Obchód tygodnia #228

bileciki do kontroli...

bileciki do kontroli…

No nareszcie piąteczek! Możemy odpocząć i pograć w sieciowego Elite Dangerous: Arena i kilka innych ciekawych gierek. Mam już dosyć, jestem dziś zmęczony jak „kóń”. Cały dzionek spędziłem w przychodni zdrowia latając bezowocnie między gabinetami. No nieważne! Grunt, że teraz można kapeczkę odsapnąć, zrelaksować się przy jakiejś grze i w ogóle. W co będę grał w ten weekend? W usłudze STEAM można przez kilka dni pograć za darmoszkę w Elite Dangerous: Arena. Może skuszę się na kilka kosmicznych pojedynków.

Co jeszcze? Kilka dni temu kupiłem w Biedronce Metro: Last Light pograłem kilka dobrych godzin i… jestem pozytywnie zaskoczony. Wstyd się przyznać, ale nie grałem w poprzednią część (jakoś tak się złożyło) czytałem tylko książkowy oryginał. W każdym razie poniżej macie wideo z mojego gameplaya. Uwaga czasem klnę bo nerwowy ze mnie gość ;) Acha! Pograłem też nieco ponad godzinkę w Serious Sam 3 i… już nigdy nie odpalę tej gry. Pamiętam, ze jedynka bardzo mi się podobała (nawet ją recenzowałem… ech stare, dobre czasy), dwójka tez była ok, ale cześć trzecia zupełnie do mnie nie przemawia. Dobrze, że SS3 kosztował zaledwie 9 zeta. A tak swoją drogą mam ochotę zagrać w Far Cry: Primal, choć jakiś czas temu obiecałem sobie, że nie będę kupować gier od Ubisoftu. Na szczęście otrzeźwiła mnie cena – aby przenieść się do epoki kamienia łupanego musiałbym wyłożyć ponad 160 złotych. Tak więc nie mnie Ubisoft pocałuje w… trąbę mamuta!

Tak więc w weekend pewnie przejdę Metro: LL. Co jeszcze?  Nie przeszedłem jeszcze DOOM’a. Chyba podświadomie unikam tej gry czekając… na nową kartę graficzną. No, ale co się odwlecze to nie uciecze! Co jeszcze? Może pogramy w World of Warships z kolegą Jolo? Pograłem też w demo remake’u System Shock’a i jestem po prostu zachwycony, ale o tym napiszę coś więcej w innym wpisie jak się ogarnę.

Tradycyjnie jak co weekend sięgam na półeczkę po jakąś książkę do czytania. Moim wyborem na najbliższe dwa dni będzie Siódmy syn Orsona Scott Carda.

A wy? Co będziecie robić w ten weekend? Ach i jeszcze jedno! W ten weekend chyba będę dzielny i zaktualizuję laptopa do Windowsa 10! Mam nadzieję, że się uda. Jeśli tak to operację wykonam tez na komputerze stacjonarnym. Na jednym laptopie już się udało, czas na drugi!

PS.Wiedzieliście, że film Terminator 2 obchodzi 25 urodziny?