web analytics

«

»

Obchód tygodnia #227

African-VacationNo i nareszcie mamy weekend. Możemy sobie odpocząć, w coś pograć i w ogóle! Tylko dlaczego jest tak gorąco do diaska! Tutaj nie da się żyć. Czy to jakaś cholerna Afryka?

Mam dość tej pogody. Odliczam tygodnie do września. Wole jesień i w miarę normalną pogodę, albo chociaż żeby było ze dwadzieścia stopni, ale nie! Musi być gorąco jak w piecu. Nawet grać w taką pogodę się nie da za bardzo. Miałem grać w DOOM’a. Nie dałem rady przez pogodę. Jak tak dalej pójdzie to hordy demonów wypędzę z planety Mars już na nowej karcie graficznej. Niestety nie będzie to chyba Radeon RX 480, ponieważ jest… do bani i ta cena z kosmosu. Zbiór linków do recenzji znajdziecie pod TYM adresem. No nic czekam już tak długo z wymianą grafiki, że wstrzymam się jeszcze troszkę. Tymczasem gramy! W co? W Biedronce za niecałe dwadzieścia złociszy kupiłem Metro Last Light i za dyszkę Serious Sam 3 mam zatem w co się bawić. Może pogramy też z doktorem Jolo i polo_tuc w World of Warships?

Co jeszcze? Jest tak gorąco, że nie mam nawet siły sięgnąć po jakąś lekturę. Oglądam zatem HBO GO, a konkretnie serial „Korzenie”. Jeżeli czytaliście powieść Alexa Haleya to powinniście obejrzeć serial jest naprawdę wyśmienity. Na deser Mario Warfare.

PS. W Steamowej wyprzedaży jest Civilization V w niezłej cenie.