web analytics

«

»

Obchód tygodnia #224

futbolMamy piątek i zaczęło się to cholerne Euro 2016. Będę musiał schować się do jakiejś jaskini! Tak wiem… Polacy kochają piłkę nożną. A ja nie! Nie znoszę tego sportu. Nie cierpię kibiców, kiboli, wuwuzel, skandowania, przyśpiewek i tak dalej. muszę jednak jakoś przetrwać te najbliższe ile? dwa tygodnie? Jakoś dam radę. Choć już za oknem słyszę wrzaski (właśnie trwa mecz otwarcia Rumunia-Francja).

W każdym razie ja zaszyję się w swojej jaskini i jakoś spróbuję się odciąć od futbolu. Pomoże mi w tym zamówiony wczoraj HBO i przede wszystkim HBO Go. Seriale nadchodzę!!!! Poza tym będę grał w co? Powolutku delektuję się dodatkiem do Wiedźmina 3. Krew i wino jest po prostu świetny i zaczynam czuć smutek, że to już koniec Wiedźmina. Choć kto wie? Może będzie część czwarta?

Tymczasem ogrywam dodatek, a na tapecie jeszcze DOOM czeka na swojąkolej. Tak.. pograłem kilka godzin, ale zdradziłem wojaże po Marsie na rzecz wiedźmińskiego dodatku. A… i musże się pochwalić, że w końcu przeszedłem Fallouta 4. Niestety końcówka bardzo, ale to bardzo mnie zawiodła.

Tak więc mam w co grać, mam co oglądać. A wy? Co będziecie robić w ten weekend?