web analytics

«

»

Obchód tygodnia #219

Friday1Witajcie w piąteczek! Wróciłem i mam się całkiem dobrze, a to chyba najważniejsze. No i można sobie w coś pograć. W co? To się jeszcze okaże!

No i mamy maj. Cholerny maj, a to znaczy, że już za chwilę zaczną się cholerne upały i będzie nie do wytrzymania. Oby do jesieni. Może jakoś wytrzymam te trzy, cztery miesiące obrzydliwej pogody. No dobrze, a co w maju do grania? Przede wszystkim czekam na nową odsłonę gry DOOM. Premiera już 13 maja, czyli na dzień przed moimi urodzinami. Super! W co będę grał do tego czasu? Tak… nadal nie skończyłem Fallout 4. Czy ja kiedyś skończę ten tytuł? Oby. Poszczypię też nieco w Shadow Warriora. Kupiłem ten tytuł za psie pieniądze kilka tygodni temu, ale jeszcze nawet nie odpaliłem. Dziś muszę też wytrwać do godziny 3 w nad ranem. Dlaczego? Ponieważ w serwisie Twitch chcę obejrzeć na żywo Nvidia Editor’s Day na której ponoć mają zadebiutować (no przynajmniej na papierze) nowe karty graficzne. Jeśli chcecie z nami oglądać to wydarzenie to macie je poniżej.

Watch live video from NVIDIA on www.twitch.tv

Co poza tym? Moją weekendową lekturą będzie Brzydki mały chłopiec Isaaca Asimova i Roberta Silverberga. No dobra. Ja wracam do grania, a poniżej premierowy zwiastun DOOM’a.