web analytics

«

»

Obchód tygodnia #155

Jakie to jest k... dobre ;)

Jakie to jest k… dobre ;)

To już 155 wydanie Obchodziku! Witajcie i grajcie z nami. W co i na czym? A w co tam sobie chcecie, a na czym? Ja na Xbox One. Na deser Kholat przy którym pracuje jeden z naszych doktorów. Chociaż nie! Na deser… ciacho.

Weekend, nareszcie weekend! W końcu można odpocząć po ciężkim tygodniu. Jak bardzo ciężkim? No na przykład taki digital_cormac, który ciężko pracuje nad grą Kholat (tak, tak!). Pracuje tak ciężko, że nie ma nawet siły „***jem pomordować”. Oby wypoczął w najbliższe dwa dni.

No dobrze, ale co będziemy robić? Ja gram nadal w Dying Light na magnetowidzie… pardon na Xbox One. Ograłem też kilka innych tytułów na tym sprzęcie i… no cóż. Do dziś pamiętam jakie wrażenie zrobił na mnie Xbox 360 – tuż po polskiej premierze – bawiłem się wtedy w pierwsze Gears of War i Project Gotham Racing. To było TO! A XBONE? Ot taki średni, bardzo średni pecet. Nic poza tym. Sorry.

Mimo wszystko gra się przyjemnie, a gamepad jest rewelacyjny. Tak więc ja będę miał weekend z zombiakami i X’em. Oczywiście sięgam też na półeczkę z książkami. Moim wyborem na najbliższe dwa dni są Kroniki Amberu Rogera Zelaznego.

Na deser prawdziwy deser od kuchcika, który mnie po prostu rozwala. Po prostu oglądajcie. Om nom nom!

A wy? Co będziecie robić w ten weekend?