web analytics

«

»

Obchód tygodnia #139

weekend20VISNo i mamy piąteczek. Czas na harce i swawole! Cała brygada „G” naciera się masłem orzechowym, dżemem truskawkowym i polewa piwem. Tak właśnie się bawimy z okazji weekendu.

No dobrze może trochę przesadziłem z tym masłem orzechowym, ale jakieś piwo z pewnością będzie dziś otwarte. Raczej nie u mnie, ponieważ nadal jestem rekonwalescentem, ale doktor Jolo i digital_cormac z pewnością nie odmówią sobie złocistego trunku. Co będziemy robić przez najbliższe dwa dni? Ja przyznam się bez bicia, że nie mam siły odpalić komputera stacjonarnego i w COŚ pograć. Leżę w łóżku, a na specjalnym stoliku leży laptop. Tak chyba będzie przez jeszcze kilka dni. Nic nie poradzę – słaby jestem i szybko się męczę.

Nie znaczy to jednak, że Wy macie rezygnować z zabawy! Napiszcie w co będziecie się bawić? A może macie jakąś nową lekturę? Wspominam o książkach nie bez powodu. NIE zrezygnowaliśmy z naszego książkowego podcastu… po prostu nie czuję się jeszcze na siłach aby w nim wystąpić. Obiecujemy jednak, że niedługo coś nagramy.

Tak więc miłego weekendu wszystkim!