web analytics

«

»

Obchód tygodnia #133

Cormack planujący zrywanie podłogi

Cormack planujący zrywanie podłogi

Łi-łi-łiiiiiikend!!!! Czy wy też dziś obudziliście się z taką myślą, że wreszcie koniec tygodnia? Przyznam, że dla mnie był to potwornie ciężki tydzień, który spędziłem prawie w całości w pracy i weekendu wypatrywałem niczym Jarosław Kaczyński odejścia Tuska. Na szczęście wieczorami udawało się w ramach detoxu poświęcić godzinkę czy dwie na grę w Divinity Original Sin z Cormackiem. O tym jak kapitalna to gra i jak bardzo, ale to bardzo musicie w nią zagrać pewnie wkrótce sklecę kilka słów. Swoją drogą, ciekawe kiedy CD Projekt wyda spolszczenie, które obiecuje już od miesięcy? Coś mi mówi, że w USA już musieliby się tłumaczyć przed sądem po pozwie zbiorowym rozżalonych graczy. Ale tu jest Polska – kraj jaj, więc… pozostaje nam pogratulować firmie profesjonalizmu.

Co planujemy w weekend? Przede wszystkim złapać oddech po morderczym tygodniu. Z grania w Divinity niestety nici bo… Cormack bawi się w Boba Budowniczego. Moja Jolusinda, Madora, Jahan i Ragnar będą musieli poczekać na lepsze czasy. Ale nie ma co trwonić łez tylko czas zakasać rękawy i ruszyć na ufoki. Tak, tak, XCOM Enemy Within jest wciąż u mnie na tapecie, choć czuję, że koniec jest bliski. Czy nastąpi on w ten weekend? Zobaczymy. Jeśli tak, to zdecydowanie planuję wrócić do Europy Universalis 4, którą porzuciłem jakiś czas temu. No i może, choć nie jest to pewne, uda się stoczyć kolejny bój w Zimną Wojnę z copperem. Dla nieznających tematu – Zimna Wojna to strategiczna gra planszowa dla dwóch osób, której jedna partia zajmuje nam jak na razie od 6 do 8 godzin, a samą grę można określić tylko jednym słowem – GENIALNA.

Wieczorem, przed snem sięgnę na pewno po czwarty tom „Pana Lodowego Ogrodu” Grzędowicza. Muszę przyznać, że książka bardzo mi się spodobała.

Jeśli zostanie mi jeszcze trochę wolnego czasu zapewne podgonię oglądanie serialu Extant – dobrego, intrygującego sci-fi z Halle Berry.

Takie są plany, ale pewnie jak zwykle życie wywinie jakiś numer… A teraz czas otworzyć zimnego Heinekena i zacząć świętować koniec tygodnia!

A wy? Jakie macie plany na weekend? W co gracie, czytacie i oglądacie? A może wybieracie się na grzyby korzystając z dobrej pogody?