web analytics

«

»

Obchód tygodnia #124

beer1Jest piątek, jest dobrze! Co zatem robimy? Oczywiście gramy na potęgę. Chyba w końcu odpalę konsolę, bo maszynka od dawna nie była karmiona niczym konkretnym. Czas to zmienić.

No nareszcie aura trochę odpuściła i nie gnębią nas już okrutne upały. Piąteczek przywitał mnie chłodnym wietrzykiem i przyjemną temperaturą. Tylko kolega digital_cormac, który uwielbia grillować się na słońcu niczym kiełbaska śląska pewnie teraz marudzi. Ja naprawdę nie rozumiem osób, które kochają upały. No, ale dość o pogodzie! Teraz jest chłodek i możemy grać. Co odpalę? Kilka godzin chyba spędzę z White Knight Chronicles na Playstation 3. Co jeszcze? Dzisiejszy wieczór zarezerwowałem sobie na przejście ostatniego Wolfensteina. Tak, wiem… obiecuję to sobie od kilku tygodni. Po prostu nie miałem czasu. W Weekend odpalę też Dark Souls. Kolega Jolo strasznie perorował, że to wcaaaale nie takie trudne. Spoko Jolo! Przyjedź do mnie i zobacz jak mi “bosko” idzie w DS!

Co jeszcze? W Biedronkowym koszu znalazłem pecetowego The Force Unleashed II. Przygody Starkillera (kto to wymyślił?) kosztowały mnie tylko 14 zeta z małym ogonkiem. A skoro już jesteśmy przy “taniości” to jeżeli jesteście zdesperowani to możecie sobie kupić pewną grę na PS3 za bardzo okazyjne pieniądze. Choć nie wiem, czy warto dać nawet te kilka groszy – z mojego tekstu wynika, że raczej nie. No, ale zdecydujcie sami.

Tradycyjnie sięgam na półeczkę z książkami. Moim weekendowym wyborem jest Mongoliada Neala Stephensona. A wy? co będziecie robić w ten weekend?

Na deser wideo… sam nie wiem DLACZEGO je tu zamieszczam.